Gry

Sprawdź Code Vein - (rozszerzone) demo do pobrania

przeczytasz w 1 min.

W przyszłym tygodniu wreszcie doczekamy się premiery gry Code Vein, która według pierwszych zapowiedzi miała zadebiutować na rynku w tamtym roku. Czy warto było tyle czekać? Możecie uzyskać odpowiedź już dziś, sprawdzając wersję demonstracyjną.

Code Vein to tworzona przez autorów serii God Eater gra RPG akcji, która łączy mechanikę znaną z Dark Souls z klimatem i stylistyką anime. Już 27 września 2019 roku zadebiutuje ona na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz komputerach osobistych, a jeśli poważnie zastanawiacie się nad kupnem, to wcześniej możecie sprawdzić demo, które teraz dostępne jest w rozszerzonej wersji.

Code Vein - demo do pobrania

Początkowo demonstracyjna wersja Code Vein pozwalała zapoznać się z kreatorem postaci i przenieść się na pierwszą arenę. Najnowsza aktualizacja rozszerza ją natomiast o specjalną strefę Depths: Town of Sacrifice, w której powalczymy z rozmaitymi oponentami i bossami, a także postaramy się zdobyć nowe uzbrojenie i ulepszenia. Możemy też sprawdzić kooperacyjny tryb sieciowy. 

Code Vein screen

Zła wiadomość jest taka, że demo dostępne jest wyłącznie na konsolach PlayStation 4 (pobierz stąd) i Xbox One (pobierz stąd). Pecetowcy natomiast muszą niestety obejść się smakiem. Mogą za to upewnić się, że ich komputery są gotowe na przyjęcie Code Vein, sprawdzając wymagania sprzętowe.

Na koniec przypomnijmy sobie jeszcze zwiastun gry Code Vein, jaki firma Bandai Namco przygotowała z okazji tegorocznej edycji targów E3. Oto on…

Code Vein – trailer gry z E3 2019:

Źródło: Cenega, Bandai Namco

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    patol1984
    1
    Graficznie poziom jak z 2013, ah te konsole ;d