Myszki

Nowa myszka Corsair nie ma ogonka, ale w niczym jej to nie przeszkadza

przeczytasz w 1 min.

Corsair Sabre RGB Pro Wireless to nazwa myszki gamingowej, która pomimo braku ogonka jest w stanie zapewnić w pełni komfortowe warunki do gry. A przynajmniej tak twierdzi producent.

Jeszcze do niedawna bezprzewodowa myszka gamingowa brzmiało jak żart, ale dziś już takie rozwiązanie jak najbardziej ma rację bytu. Jest tak ze względu na technologie łączności bez opóźnień, takie jak Quantum (w przypadku SteelSeries), Lightspeed (u Logitecha) czy HyperSpeed (w produktach Razera). Z kolei Corsair ma swoją technologię Slipstream, w którą wyposażył nowego gryzonia z wyższej półki: Sabre RGB Pro Wireless.

Corsair Sabre RGB Pro Wireless – ta bezprzewodowa myszka gamingowa ma sens

Dzięki technologii Slipstream myszka Corsair Sabre RGB Pro Wireless potrafi raportować w tempie 2000 Hz, co oznacza, że czas reakcji jest w stanie zejść nawet poniżej 1 ms. Równocześnie może pochwalić się przyzwoitym czasem działania (do 90 godzin od ładowania do ładowania) i niewielką wagą (na poziomie 79 gramów). Dzięki temu można ją szybko przemieszczać po blacie, a konstrukcja dobrze leży w dłoni, niezależnie od chwytu – w jej opracowywaniu udział brało kilku uznanych e-sportowców (z Teamu Secret, Vitality, BIG czy Envy). 

Sercem myszki jest zaawansowany, niezwykle szybki, a zarazem precyzyjny sensor Corsair Marksman. Oferuje czułość do 26 000 DPI i śledzi ruchy z prędkością aż do 650 IPS. Na uwagę zasługują także przyciski QuickStrike o bardzo krótkim dystansie do przełączników Omron, dzięki czemu klik jest błyskawiczny. Nie trzeba się też martwić o żywotność, bo ta szacowana jest na 50 mln kliknięć. 

Corsair Sabre RGB Pro Wireless wygląd

Ile kosztuje myszka Corsair Sabre RGB Pro Wireless?

Podświetlenie RGB ze spersonalizowanymi efektami, mapowanie przycisków i tworzenie makr czy wygodna regulacja DPI to kolejne cechy, na jakie możesz liczyć, jeśli zdecydujesz się na zakup myszki Corsair Sabre RGB Pro Wireless – jej cena wynosi 439,99 zł

Źródło: Corsair, informacja własna

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kitamo
  1
  Omrony w myszkach to pierwsza rzecz która wymieniam na cos porządnego.
  • avatar
   MaNiAc
   1
   Ale cena za Corsaira to z dupy, sprzęt ujowy i przełączniki niew wiadomo jakie wstawią to i tak będzie o kant rozbić...
   • avatar
    piomiq
    -3
    > ale w niczym jej to nie przeszkadza
    Nie prawda. Przeszkadza w dłuższej pracy z nią. Mając mszy na kablu nie muszę się obawiać, że nagle przestanie działać, bo wyczerpał się akumulator czy bateria.
    • avatar
     HavenOne
     0
     Ja tam swoją myszkę corsaira harpoon sobie chwalę na trybie bluetooth jak bateria sięga 5% naładowania to mi sie pokazuje powiadomienie o niskim poziomie energii.
     • avatar
      sznib
      0
      "Jeszcze do niedawna bezprzewodowa myszka gamingowa brzmiało jak żart". Do niedawna? Logitech g900 wyszła w 2017r., to 4 lata temu.
      • avatar
       Grundi
       0
       "Oferuje czułość do 26 000 DPI"
       Jest tu jakiś ekspert od myszek komputerowych, który wytłumaczy mi po co producenci kręcą takie liczby? Czysty marketing czy to serio ma jakieś użycie?
       • avatar
        rebornnarsil
        0
        Dopiero co kupiłem tę samą myszkę ale w wersji bazowej z kablem i bez RGB za 120zł. Chyba dużo lepszy deal niż płacić 440 za inną wersję tej samej myszki.