Gry

CS:GO - aktualizacja 20/03

przeczytasz w 1 min.

Właśnie pojawiła się najnowsza łatka do CS'a. Zobaczmy co zmieni się w rozgrywce.

Dzisiejsz patch zmienia przede wszystkim układ map w meczach rankingowych: Cobblestone został zastąpiony Vertigo. To najważniejsza, ale nie jedyna modyfikacja wprowadzona w tej aktualizacji. Co jeszcze uległo zmianie?

Jeśli chodzi o mapy, to poza wejściem Vertigo do rozgrywek rankingowych, mamy też inne nowości.Overpass i Nuke przeniesione zostały do Defusal Group Delta. Do tego zarównio Cobblestone jak i Vertigo zostały przeniesione do Defusal Group Sigma.

Sporo zmian na samej mapie Vertigo. Przede wszystkim zmieniono miejsce wejścia CTna środek, aby umożliwić im rotacje między bombiste'ami.  Zmieniło się również ułożenie niektórych przeszkód na mapie od strony środka terrorystów, aby umożliwić Terro bezpieczniejszy boost. Wygładzono metalowe schody, zaktualizowano dźwięki pojawiające się w grze. Przesunięto generator ze spawnu atakujących na drugie piętro i ułatwiono rzucanie granatów przez sufit w korytarzu terrorystów na środek. Dodano też sporo kosmetycznych poprawek.

Nowości pojawiają sie też w samej rozgrywce. Na tablicy wyników pojawił się nowy element, który w trybach turniejowym i skrzydłowy będzie wskazywał bonus za przegrane rundy przyznany każdej z drużyn. Drugą dobrą wiadomoscią związaną z łatką jest, że Zeus-x27 nie może już zabijać ludzi przez ściany.

Z innych ważnych zmian to naprawa startu gry. Osoby odpalające grę przez d3d9ex nie zobaczą już czarnego ekranu. Znacząco poprawił się również czas oczekiwania na Danger Zone. Kolejną ciekawą modyfikacja jest to, że lista ostatnich graczy pokazywać będzie osoby, z którymi graliśy mecz, nawet jeżeli się on nie zakończył. Ułatwi to znalezienie kompanów do przyszłych rozgrywek.

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Much_
  2
  Muszę zagrać bo ostatni raz grałem chyba w 2013 ;p
  • avatar
   raffal81
   0
   A gdzie wsparcie dla RTX ? :D
   • avatar
    pawluto
    -1
    Zdecydowanie wole MW3 - bija na głowę cs go jeśli chodzi o dynamikę.