Konkursy

Czwarta para Laureatów konkursu "Benchmarkowy powrót do szkoły 2013"

przeczytasz w 1 min.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie "Benchmarkowy powrót do szkoły 2013", w którym możecie wygrać nagrody dla siebie i swojej szkoły.

Benchmarkowy powrót do szkoły 2013

To już półmetek konkursu „Benchmarkowy powrót do szkoły 2013”. Obecnie w rankingu jest 157 szkół, najwięcej głosów do tej pory otrzymało Publiczne Gimnazjum w Strachówce. Mimo, że z każdym dniem jego przewaga topnieje, to właśnie uczniowie tej szkoły mają obecnie największą szansę na wygranie głównych nagród. Po raz kolejny przypominamy o konieczności uzupełnienia podstawowych danych osobowym w swoim profilu. Zwycięzców danego tygodnia oraz po zakończeniu konkursu wybierzemy jedynie spośród osób, które podały imię, nazwisko oraz adres e-mail umożliwiający nam skontaktowanie się z laureatem.

Jak co poniedziałek przedstawiamy najciekawsze naszym zdaniem odpowiedzi udzielone na pytanie konkursowe w ubiegłym tygodniu. Słuchawki Skullcandy JIB otrzymują:

"DELL XPS 12 DUO to niecodzienne rozwiązanie. W sam raz nadaje się do pracy czy żeby coś pokazać bez obracania monitora. Laptop może stać się w każdej chwili tabletem! Nadawałby się także idealnie jako zamiennik dla podręczników." Kuba Michalak (kubarzadzi)

"Moje zainteresowanie wzbudził jak najbardziej Samsung Galaxy Note2.Jest to sprzęt idealny pełniący funkcję smartfona i tabletu.Cechą charakterystyczną jest rysik wzbogacający urządzenie o dodatkowe funkcje przydające się także w szkole czy pracy." Dawid Popławski (ostry.77)

Nagrody - Benchmarkowy powrót do szkoły 2013

Aby wziąć udział w zabawie wystarczy mieć konto na benchmark.pl i odpowiedzieć na jedno proste pytanie. Jeśli jeszcze nie zarejestrowaliście się na naszym portalu, to możecie to zrobić tu, nie zajmie Wam to dłużej niż minutę.

Benchmarkowy powrót do szkoły 2013 - ranking szkół

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  ostry.77
  2
  Dziękuję :).
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Wygrałem konkurs z zeszłego tygodnia, ale do dzisiaj nie dostałem tych słuchawek. Emaila o wygranej dostałem tego samego dnia w którym wygrałem konkurs i jeszcze tego samego dnia wysłałem wszystkie dane do wysyłki oraz numer telefon. Nie dostałem żadnej odpowiedzi czy słuchawki zostały/zostaną wysłane.

   ILE MOŻNA CZEKAĆ??