Gry na konsole

Dark Souls Remastered doczeka się otwartych testów

przeczytasz w 1 min.

Testy odbędą się tylko na konsolach Xbox One i PlayStation 4. Wedle twórców, mają na celu zapewnienie odpowiedniego działania funkcji sieciowych gry.

Wprawdzie premiera Dark Souls: Remastered odbędzie się pod koniec miesiąca, ale niektórzy z graczy będą mieli okazję sprawdzić grę nieco wcześniej. Zapowiedziano otwarte testy sieciowe.

Dlaczego zatem nie będą mogli skorzystać z nich wszyscy? Testy odbędą się tylko na konsolach Xbox OnePlayStation 4, a nie jest tajemnicą, że Dark Souls Remastered zmierza też na PC oraz Nintendo Switch.

Testy zaplanowano na 11 i 12 maja, ale nie będą trwać przez cały czas, a jedynie w godzinach 18:00-23:59. Co bardzo istotne, zainteresowani nie powinni czekać i już teraz pobrać odpowiednie pliki (dostępne w Microsoft Store i PlayStation Store), ponieważ można zrobić to tylko do 8 maja.

Z oficjalnej informacji dowiadujemy się, iż testy mają na celu zapewnienie odpowiedniego działania funkcji sieciowych gry. Twórcom chodzi przede wszystkim o sprawdzenie limitów serwera oraz działanie rozgrywki wieloosobowej.

Premiera Dark Souls Remastered odbędzie się 25 maja. Wyjątkiem jest wersja na Nintendo Switch, której debiutu ostatnio opóźniono.


Źródło: Bandai Namco Entertainment America

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!