Gry na konsole

Dark Souls: Remastered na Nintendo Switch później niż obiecywano

przeczytasz w 1 min.

Premierę Dark Souls: Remastered zaplanowano na 25 maja. Problem w tym, że termin ten nie dotyczy już wersji na Nintendo Switch.

Jeszcze nie tak dawno narzekano, iż w przypadku Nintendo Switch sporym problemem jest skromna liczba interesujących gier. Obecnie sytuacja wygląda zauważalnie lepiej, chociaż czekający na Dark Souls: Remastered będą musieli uzbroić się w cierpliwość.

Bandai Namco poinformowało, iż premiera Dark Souls: Remastered na Nintendo Switch została opóźniona. Najgorsze jest jednak to, iż wydawca nie jest w stanie podać nowego terminu. Wiemy jedynie tyle, że premiera odbędzie się latem, co w najgorszym scenariuszu może oznaczać jednak końcówkę sierpnia lub nawet początek września.

Ekipa Virtuous, która zajmuje się wersją na Nintendo Switch, potrzebuje najpewniej więcej czasu na prace. Dark Souls: Remastered trafić ma również na PC, Xbox OnePlayStation 4 - tutaj premiera odbędzie się zgodnie z planami, 25 maja.

Więcej o Dark Souls: Remastered dowiecie się z naszej wcześniejszej publikacji.


Źródło: vg247, Cenega Polska

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    DreamerDream
    1
    "Premierę Dark Souls: Remastered"
    Zrób port na inne konsole - dodaj remaster do nazwy. Smutne :< Fajnie by było zobaczyć jakieś duże zmiany graficzne, a nie pozmieniane tu i ówdzie lekko oświetlenie i teksturki.