Gry

Demo nadchodzącego hitu do ściągnięcia tego lata

przeczytasz w 0 min.

Jak poinformowała dziś firma Electronic Arts wersja demonstracyjna nowej, rewolucyjnej gry Will'a Wright'a pod tytułem Spore, pojawi się w sieci już 17 czerwca. Dla tych, którzy nie orientują się co to za gra wyjaśniamy, że Spore to nietuzinkowa symulacja życia. Obejmuje ona bowiem rozwój kreowanych przez nas istot od mikroorganizmów poprzez wszystkie szczeble ewolucji aż do podboju kosmosu i zaludniania innych planet. Gra zapowiada się świetnie, a ilość możliwości zabawy wydaje się wręcz nieograniczona.

Udostępniona już wkrótce wersja demonstracyjna umożliwi nam zabawę z okrojoną odsłoną kreatora stworzeń, który zawierać będzie jedynie niewielki wycinek wszystkich części składowych, z jakich będziemy mogli "budować naszych" podopiecznych. Co ciekawe demo, podobnie jak ma to czynić pełna wersja gry, umożliwi także umieszczanie naszych "boskich arcydzieł" w serwisie YouTube.:)


Dla naprawdę zakręconych fanów gry EA przygotowało pełną wersje wspomnianego wyżej kreatora, którą udostępni równocześnie z darmowym demem gry. Niestety jednak, aby móc pobawić się w to wydanie kreatora będziemy zmuszeni ściągnąć do naszych kieszeni i wyłożyć, całkiem sporą, jak na cząstkę pełnej gry sumkę 9,99 Euro. Na pocieszenie jednak pozostaje nam zapewnienie twórców gry, że stworzenia, które powołaliśmy do życia zarówno w darmowej wersji demonstracyjnej jak i płatnej odmianie kreatora, będziemy mogli bez przeszkód zaimplementować do pełnej gry, która ukaże się w Europie już 5 września.

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!

Witaj!

Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

Połącz konto już teraz.

Zaloguj przez 1Login