Gry

Deus Ex: Human Revolution w kwietniu?

przeczytasz w 1 min.

Na nowego Deus Ex'a czekamy już od 7 lat. Wygląda jednak na to, że zapowiedziane w ubiegłym miesiącu przesunięcie terminu premiery Human Revolution skończy się niewielkim tylko poślizgiem i można mieć nadzieję, że gra ukaże się jeszcze w kwietniu.

W zapowiedzi Xboksowej wersji gry widnieje informacja o kwietniowej premierze i wersji demonstracyjnej, jaką szykuje deweloper. Niestety, w opisie Deus Ex: Human Revolution na  stronie firmy Eidos w rubryce termin wydania znaleźć można wciąż jedynie sformułowanie „wkrótce”. Czekamy więc na oficjalny komunikat w  tej sprawie.

Trzecia część serii Deus Ex ma połączyć to co najlepsze w RPG i grach akcji. Rozbudowana fabuła i tętniący życiem, otwarty świat mają dobrze pokazać wizję autorów o niedalekiej przyszłości. Duży nacisk położono na system walk, które mają być nie tylko zacięte, ale i efektowne. Radość z rozgrywki potęgować mają oczywiście elementy cyberpunkowe. Zapowiadane jest ok. 50 rodzajów cybernetycznych wszczepów, które pozwolą na modyfikację wyglądu i  przede wszystkim umiejętności głównego bohatera. Ta ma z kolei przebiegać bez problemu dzięki czytelnemu i intuicyjnemu menu. Korzystanie z niego ma przebiegać szybko i sprawnie.

Po tak długim czasie oczekiwania w stosunku do gry są jednak ogromne. Czy nowe przygody Pana Dentona im sprostają przekonamy się już niedługo. Screeny wyglądają naprawdę ciekawie...

 

Źródło: CVG

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  hideo
  0
  to możliwe że będzie bardzo dobra gra, ale tylko możliwe, ostatnio Square z Eidosem nie umieją robić dobrych gier (no może poza małymi wyjątkami jak skłerowy FF XIII)
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Nie grałem w żadną część, ale i tak się jaram!
   • avatar
    tom_1984
    0
    Obok ME3 to najbardziej wyczekiwana gra w tym roku. Oby była tak dobra jak 1.
    • avatar
     d i l
     0
     Przypomina Half Life 2, jakością grafiki też :/
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Nowe przygody pana Dentona?? JC Denton w roku 2027 jeszcze sie nie urodzil.
      • avatar
       Thorin49
       0
       Bohaterem Deus Ex: Human Revolution nie jest Denton tylko Adam Jensen...
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        Pewnie i tak wyjdzie spartaczony port z konsoli dla bezmózgów nawalających losowo w klawisze na padzie. DE 1 i 2 to były gry dla ludzi myślących.
        • avatar
         Konto usunięte
         0
         Ciekawy tytuł choć nie grałem w żadną część i zgodze się z tom_1984

         że jest wyczekiwany jak Mass effect 3 ale też sie nie moge doczekać na assasins creed brotherhood i Wiedźmina 2