Gry

Dobre wieści dla czekających na Outlast 2

przeczytasz w 1 min.

Wszystko wskazuje na to, że premiera gry jest już bardzo blisko.

Osoby lubujące się w grach z gatunku survival horror nie mają lekko. Nie dość, że tego typu produkcje nie są najpopularniejsze to jeszcze czas oczekiwania na niektóre z nich bardzo się wydłuża. Najlepszym przykładem Outlast 2, chociaż wszystko zdaje się zmierzać tutaj do szczęśliwego końca.

Przypomnijmy, iż premiera Outlast 2 opóźniona została jeszcze w sierpniu zeszłego roku. Twórcy zapowiedzieli wtedy debiut na ten rok, ale o jakichkolwiek konkretach nie było mowy. Podobny stan rzeczy utrzymywał się aż do teraz.

Fani zdecydowali się podpytać twórców o to, jak postępują prace nad Outlast 2. Ci początkowo twierdzili, iż całkiem dobrze. Długo nie trzeba było czekać na to, aż ujawnili, że tak naprawdę Outlast 2 jest już ukończone.

Informacje te ujawniła redakcja gamewatcher. Zbiegło się to z aktualizacją karty gry na platformie Steam, gdzie przy dacie premiery pojawił się zapis „już wkrótce”. Pozostaje zatem czekać na podanie dokładnej daty debiutu.


Źródło: gamewatcher

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Mikezet12
  2
  Wyjdzie w praktyce czy ukończony czy tylko "ukończony"
  • avatar
   Konto usunięte
   2
   Pierwsza część i alien isolation to dwie gry, które stoją BARDZO wysoko w moim rankigu. Imersja między innymi przez dobrze zrobioną mechanikę rozgrywki ... level master.
   • avatar
    KORGAN
    1
    Jutro premiera gry roku a tu zero informacji...