• benchmark.pl
 • Gry
 • Nowy zwiastun Dragon Age: Inkwizycja prezentuje tryb kooperacji
Gry

Nowy zwiastun Dragon Age: Inkwizycja prezentuje tryb kooperacji

przeczytasz w 1 min.

Wprawdzie Dragon Age: Inkwizycja to tytuł nastawiony ewidentnie na kampanię to jednak producent zdecydował się oddać do dyspozycji coś jeszcze.

Dragon Age: Inkwizycja gra

Jeśli czekacie na premierę gry Dragon Age: Inkwizycja to z pewnością zainteresują Was nowe informacje na jej temat. BioWare przypomina o swojej nowej produkcji bardzo systematycznie, ale mimo tego cały czas potrafi zaskoczyć kolejnymi doniesieniami. Nie inaczej jest tym razem.

Wprawdzie Dragon Age: Inkwizycja to tytuł nastawiony ewidentnie na kampanię to jednak producent zdecydował się oddać do dyspozycji graczy jeszcze jeden tryb. Ucieszą się z niego wszyscy, którzy cenią sobie zabawę z innymi. Wprawdzie nie chodzi tutaj o klasyczny multiplayer, ale o kooperację, która też powinna okazać się łakomym kąskiem.

Gracze łączyć będą się tutaj w czteroosobowe drużyny, które przemierzać mają kolejne lokacje w celu eliminowania znajdujących się tam przeciwników. Za wykonanie tego zadania zdobyć można będzie złoto, dzięki któremu rozbudujemy potem swój ekwipunek. Do dyspozycji graczy oddanych zostanie 12 postaci, z których każda rozwinie się maksymalnie do 20 punktu doświadczenia.

Tyle pokrótce w teorii. Producent udostępnił jednak także zwiastun prezentujący tryb kooperacji.


Dragon Age: Inkwizycja zadebiutuje na naszym rynku 20 listopada. Gra pojawi się w wersji na PC oraz konsole PlayStation 4Xbox One, a także PlayStation 3 i Xbox 360. Właściciele wszystkich platform będą mogli cieszyć się z polskiej wersji językowej.

Źródło: youtube, allthatsepic

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  11
  12 powerful characters, including conchita wurst with beard. 720p ready, gay-friendly. Preorder now and get additional exclusive beards for conchita!
  • avatar
   Fiona
   2
   Czuję gniota - obym się myliła..........
   • avatar
    mardun
    1
    Mam dziwne wrażenie, że z początkowych screenów z pięknymi widokami wrócili do starego silnika ? Poszli w ślady watchdogs ?
    • avatar
     Maxdamage
     0
     Dosłownie jedyna ciekawa rzecz w DA3
     • avatar
      Dooku
      0
      Coraz bliżej do premiery, mogliby w końcu wymagania na pc poda. Szkoda że cena taka wysoka, trzeba będzie najpierw "demo" ściągnąć ,bo nie wiadomo czego się do końca spodziewać.
      • avatar
       Konto usunięte
       -7
       Bardziej wole klimaty cybernetyczne jak gra "shock". Pamieta ktos w ogole, czy same battlefieldowe lamy tutaj?