Gry

Dwie bardzo dobre gry za darmo w Epic Games Store

przeczytasz w 1 min.

Graliście w Mutant Year Zero: Road to Eden lub Hyper Light Drifter? Jeśli nie to pojawia się doskonała okazja do nadrobienia zaległości. I to za darmo.

Zarządzający Epic Games Store obrali dość agresywną strategię walki o klientów. Starają się o gry na wyłączność (chociażby czasową), ale poza tym kuszą też regularnymi promocjami. Obejmują one także udostępnianie wybranych gier za darmo. Tym razem mowa o aż dwóch tytułach - Mutant Year Zero: Road to Eden oraz Hyper Light Drifter.

Warunek do skorzystania z oferty jest tylko jeden. Trzeba posiadać konto w Epic Games Store. To wystarczy do poszerzenia swojej biblioteki o Mutant Year Zero: Road to Eden oraz Hyper Light Drifter. Gry można pobierać za darmo do 22 sierpnia.

Oferta jest naprawdę kusząca, nie tylko z powodów finansowych. Obydwie gry zostały przyjęte bardzo ciepło, zarówno przez recenzentów, jak i graczy. Mutant Year Zero: Road to Eden to strategia, w której mechanika rozgrywki przypomina tę z serii XCOM. Hyper Light Drifter to z kolei przygodowa gra akcji, której oprawa nawiązuje do 16-bitowych klasyków.

Źródło: epicgames, Funcom, Heart Machine

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!