Internet

Dzień Darmowej Dostawy w polskich sklepach internetowych

przeczytasz w 1 min.

Największe polskie sklepy z elektroniką świętują Dzień Darmowej Dostawy. Zamów produkty i skorzystaj z bezpłatnego transportu towarów.

Black Friday i Cyber Monday już za nami, ale to jeszcze nie wszystkie wyjątkowe oferty, jakie przygotowały na ten okres polskie sklepy internetowe. Dziś kolejna świetna okazja na zakupy – Dzień Darmowej Dostawy.

Jak sugeruje to sama nazwa w Dniu Darmowej Dostawy możemy liczyć na transport towarów do domu, za który nie zapłacimy nawet złotówki. Do akcji przyłączyły się największe sklepy internetowe z elektroniką. Co konkretnie oferują tego dnia nasi partnerzy – RTV Euro AGD, Media Expert i Sferis?

Dzień Darmowej Dostawy w RTV Euro AGD

W RTV Euro AGD możemy liczyć na zupełnie darmową dostawę sprzętów i akcesoriów, których łączna wartość przekracza 99 zł. Nic nie zapłacimy też za zawężenie przedziału czasowego, dzięki któremu mamy pewność, że kurier zastanie nas w domu. Dodatkowo sklep proponuje wniesienie ciężkich urządzeń, takich jak telewizory czy sprzęty AGD, za symboliczną złotówkę. Akcja obejmuje cały asortyment, a więc także sprzęt grający, komputery, telefony, kamery, gry i konsole.

Dzień Darmowej Dostawy w Media Expert

Media Expert oferuje darmową dostawę do sklepu stacjonarnego, mieszkania lub Paczkomatu InPost, niezależnie od wartości zakupów. Jedyne ograniczenie to liczba egzemplarzy – aby skorzystać z oferty należy zamówić maksymalnie dwie sztuki tego samego produktu. Wybierać można jednak z całego katalogu, na który składają się telewizory i sprzęt audio, małe i duże urządzenia AGD, komputery i smartfony, aparaty i gadżety, konsole i gry oraz akcesoria i zabawki.

Dzień Darmowej Dostawy w Sferis

Laptopy, tablety, smartfony, telewizory, nawigacje GPS, pralki, lodówki, odkurzacze… no i akcesoria do nich – wszystko to zostanie nam przywiezione za darmo, dzięki specjalnej ofercie w sklepie internetowym Sferis. Minimalna wartość zamówienia wynosi tutaj zaledwie 20 złotych, a przekroczenie tej kwoty nie powinno być raczej problemem. 

Zatem... udanych zakupów!

Źródło: inf. własna

Komentarze

30
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  albipuki
  -1
  Coś tu się nie zgadza, bo na oficjalnej stronie Dnia Darmowej Dostawy nie ma EuroRTVAGD... "Źródło: inf. własna" nie jest rzetelne? ;)
  • avatar
   labik
   -3
   Co drugi news na benchmarku - sponsorowany :/
   • avatar
    raffal81
    0
    Jesteście siebie warci.