Gry

Dziś premiera Predator: Hunting Grounds

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
11 komentarzy Dyskutuj z nami

Predator: Hunting Grounds już dostępny. Marzyliście o wcieleniu się w jednego z najpotężniejszych zabójców? Macie szanse. Chcielibyście spróbować stawić mu czoła? Również możecie.

Predator: Hunting Grounds dostępny na PC i PlayStation 4

Wielu osobom Predator kojarzy się przede wszystkim z filmem o takim tytule, w którym główną rolę odegrał Arnold Schwarzenegger. W popkulturze ten niezwykle groźny zabójca gości jednak cały czas. Predator: Hunting Grounds bazuje na licencji filmowej. I fabuła doskonale do niej pasuje.

Każdy może przekonać się o tym samemu, zgodnie z planami Predator: Hunting Grounds właśnie dziś debiutuje na rynku. Tak jak od początku zapowiadano, gra dostępna jest na PC oraz PlayStation 4. Przygotowało ją studio IllFonic.

Jak wygląda rozgrywka w Predator: Hunting Grounds?

Wracając do fabuły i jednocześnie przechodząc do rozgrywki, twórcy Predator: Hunting Grounds postawili na zmagania wieloosobowe. Są one asymetryczne, ponieważ mają charakter 1 vs 4. Jak już się domyślacie lub jak wiecie z wcześniejszych komunikatów, Predator staje tutaj naprzeciw grupy żołnierzy.

Przewaga liczebna nie zda się na wiele bez odpowiedniej współpracy, to pozaziemski łowca jest tu faworytem. Dysponuje zdolnościami i gadżetami, które są z nim utożsamiane, takimi jak kamuflaż, ostrza w nadgarstkach, włócznia teleskopowa czy działko plazmowe. W miarę postępów można będzie odblokować dodatkowe zabawki, a także zmieniać wygląd Predatora.

Jak wyglądają starcia z tak potężnym przeciwnikiem? Mały przedsmak możecie poznać dzięki poniższemu materiałowi wideo.

Gameplay z Predator: Hunting Grounds

Źródło: PlayStation Europe

Warto zobaczyć również:

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kitamo
  Gra strasznie drewniana, chyba tylko dla fanow
  4
 • avatar
  patol1984
  Niech wychodzą te nowe konsole, bo gierki już 5 rok wyglądają tak samo.
 • avatar
  owatanka
  Takie se , w stary avp z 1999 jest duzo dynamiczniejszy i szybszy takie mam wrazenie.

  https://www.youtube.com/watch?v=JOPQNoFGffI&t=101s
 • avatar
  sebki1
  Na stronie Epic Games minimalne wymagania do uruchomienia gry na PC to tylko Windows 10 w wersji 64 bit - co ciekawe gra we wczesniejszym darmowym probnym weekendzie dzialala na Windows 7 64 bit :)
 • avatar
  pawluto
  Zle to nie wygląda ale cena za wysoka - Poczekajmy aż spadnie o połowę.
  Wtedy spokojnie będzie można polecić.
 • avatar
  Satanski
  Kilka lat temu wyszła podobna asymetryczna strzelanina, której tytułu już nawet nie pamiętam - taka z dużym potworem. Ta również wygląda na zabawę na dwie godziny i mam wrażenie, że podobnie skończy.