Gry

Dziwne zachowanie gry Rainbow Six Vegas 2 (PC)

przeczytasz w 0 min.

Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2 to bezpośrednia kontynuacja bardzo dobrze przyjętej gry firmy Ubisoft wydanej w 2006 roku (w Polsce jak to zwykle bywa, premiera miała miejsce dopiero rok temu). Nowa odsłona serii ukazała się najpierw na konsole Playstation 3 i Xbox360 osiągając rewelacyjne wręcz wyniki sprzedaży. Co ciekawe, nawet liczne głosy graczy, którzy narzekali na jakość rozgrywki i sporą liczbę problemów technicznych obu wersji, nie wpłynęły na zmianę wyżej wspomnianych wyników.

"Idąc za ciosem" Ubisoft wypuścił na rynek wersje "pecetową" gry Rainbow Six Vegas 2 (premiera światowa miała miejsce 15 kwietnia). Nie minęło wiele czasu, a już, podobnie jak w przypadku wersji konsolowych, pojawiły się pierwsze głosy niezadowolonych graczy. Otóż okazuje się, że wersja PC cierpi na bliżej nieokreśloną przypadłość polegającą na zrzucaniu zawartości pamięci do pliku na dysku twardym przy każdym "wysypaniu" się gry. Plik ten pojawia się w katalogu "Binaries" i potrafi "ważyć" od 800MB do 1GB. Jest to dość kłopotliwe zważywszy na fakt, iż Vegas 2 nie należy obecnie do super stabilnych tytułów.


Ubisoft na razie nie wydał oficjalnego oświadczenia w tej sprawie poprzestając jedynie na stwierdzeniu, iż przyjrzy się zgłaszanym problemom i o ile okażą się prawdziwe - zareaguje. Należy mieć nadzieje, że polska wersja Rainbow Six Vegas 2, której premiera ma odbyć się już w maju zostanie pozbawiona tak niemiłych niespodzianek.

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!

Witaj!

Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

Połącz konto już teraz.

Zaloguj przez 1Login