Gry

Europejskie premiery gier Nintendo

przeczytasz w 1 min.

Nintendo, japoński gigant w branży elektronicznej rozrywki, opublikował swój europejski plan wydawniczy, z którego wynika, że w ciągu najbliższych miesięcy na europejskich półkach sklepowych znajdą się cztery produkcje.  

Jako pierwsza, swoją europejską premierę będzie miała gra akcji z elementami cRPG pt. "Monster Hunter Tri". Trafi ona do sprzedaży już 23. kwietnia i będzie dostępna na platformę Wii. Miesiąc później, 23. maja na rynku zawita kolejna produkcja, w której wcielimy się w popularnego hydraulika, zatytułowana "Super Mario Galaxy 2", czyli "Mario" w 3D. Gra ukaże się tylko na Nintendo Wii, tak jak jej poprzednik, który był jednym z najlepiej sprzedających się produktów na w.w. konsolę.

Kolejnym tytułem jest strzelanina na Wii pt. "Sin & Punishment 2", która pojawi się 7. czerwca. W trzecim kwartale bieżącego roku, ma się pojawić "Metroid: Other M", czyli kolejna odsłona dobrze przyjętej serii gier akcji na konsolę Wii. Światowa premiera tytułu zapowiedziana została na 27. czerwca.

Latem natomiast w Europie pojawi się "Dragon Quest IX". Ta kolejna, już odsłona dobrze przyjętej serii "eRPeGów" ukaże się na przenośną konsolę Nintendo, czyli DS.

Podsumowując: 

 • "Monster Hunter Tri" - 23.04.2010 r.
 • "Super Mario Galaxy 2" - 23.05.2010 r.
 • "Sin & Punishment 2" - 7.06.2010 r.
 • "Metroid: Other M" - 3. kwartał 2010 r.
 • "Dragon Quest IX" - lato 2010 r.

Super Mario Galaxy

Źródło:  Kotaku.com, VG247.com, inf. własna

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  jakby to powiedziec - nowe gry na Wii odzywaja!!!!!! I sprzedaz Wii znowi zmiecie xklocka i ps3 razem wziete
  • avatar
   gambiter
   0
   wii mało może ale sie sprzedaje coś tu nie kumam