• benchmark.pl
 • Gry
 • Tak wygląda polowanie 4v1 w Evolve - interaktywny zwiastun gry
Gry

Tak wygląda polowanie 4v1 w Evolve - interaktywny zwiastun gry

przeczytasz w 1 min.

Zapowiada się świetna zabawa.

Evolve 4v1

Twórcy dobrze przyjętej serii Left 4 Dead – Turtle Rock Studios – pracują aktualnie nad zupełnie nowym tytułem. Evolve to strzelanka łącząca w sobie cechy kooperacji i standardowego multiplayera. W najprostszych słowach – złożona z czterech łowców drużyna staje naprzeciw jednego tylko potwora. Najciekawsze jest jednak to, że w całą piątkę wcielają się prawdziwi gracze. 

Wydawcy gry Evolve – 2K Games – opublikowali zupełnie nowy materiał wideo przedstawiający taką właśnie potyczkę z perspektywy każdej postaci. Możemy zatem przekonać się jaka jest charakterystyka poszczególnych klas, jak i samego potwora. No i ogólnie – z czym się to je.

Standardową wersję tego trwającego przeszło osiem minut zwiastuna możecie zobaczyć poniżej. Przygotowano jednak także interaktywną wersję specjalną. Oznacza to, że w trakcie oglądania możemy przełączać się pomiędzy poszczególnymi postaciami. „Interactive Trailer” dostępny jest na oficjalnym kanale gry – YouTube / EvolveGame.

Premiera gry Evolve planowana jest na tegoroczną jesień. Dokładna data nie została jednak ujawniona. Wiemy natomiast, że platformami docelowymi będą komputery osobiste oraz konsole nowej generacji – PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: Cenega

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  gural23
  1
  Ciekawie się zapowiada :)
  • avatar
   Hedrox
   0
   Wyczekuję z niecierpliwością. Twórcy Left 4 Dead mają od groma doświadczenia przy takich produkcjach toteż pewnie tego nie zwalą. Dużo się zagrywałem w Ledt 4 Dead. Dodatkowo wydawcą jest Cenega.. także wszyscy członkowie Kompanii Graczy... szykujcie 40% zniżki;) A pozostali pewnie doczekają się niezłych przecen.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    ble ble....ble
    • avatar
     Viktor
     0
     Grałem w tą grę przed premierowo na Gadget Show NEC Arena w Birmingham. Zakaz używania kamer, telefonów i aparatów. Na początku stanie w kolejce do desantowca przez dobre 40 minut, później odprawa przed dropem (wprowadzenie). Następnie miły pan poprowadził mnie i resztę odwiedzających na stanowiska dla graczy. Kilka szybkich instrukcji jak grać, wybór postaci (medyk, szturmowiec, łowca, wsparcie, potwór) i lecimy. Tyle miłego. Gra wygląda ładnie, lecz po przesiadce z PC brak AA lub jego niski poziom dawał się zauważyć na 24 calowych monitorach. To było 15 minut walczenia z zawieszającymi się konsolami. Mój kolega przez ponad 10 minut nie mógł się dołączyć bo Xbox się wieszał. Sama gra bardziej przypominała zapasy. Potwór ewoluował na maksymalny poziom (są 3 poziomy) w niecałe 5 minut i uderzył. Jako medyk nie miałem na nic czasu tylko reanimowałem rozrzucaną przez bestię drużynę. Gracz-bestia ostatecznie nas zostawił i poszedł sobie rozwalać reaktor, który był jego celem od początku rozgrywki. Jak dla mnie gra potrzebuje jeszcze szlifu z freezami i restartami (bo nie wierzę, że konsola nie dawała rady).