Gry

Oto F1 2018 - zwiastun podsumowuje, co zaoferuje ta gra

przeczytasz w 1 min.

Czego należy się spodziewać po grze F1 2018, która zadebiutuje na rynku jeszcze przed końcem tego miesiąca? Najnowszy zwiastun przynosi wyczerpującą odpowiedź na to pytanie.

F1 2018 to jedna z najgorętszych premier tego miesiąca. Ekipa Codemasters postanowiła raz jeszcze przypomnieć o swoim najnowszym dziele, publikując zwiastun wypełniony najważniejszymi informacjami na jego temat.

F1 2018 to oczywiście przede wszystkim możliwość ścigania się (z) wszystkimi kierowcami reprezentującymi 10 zespołów obecnych w Formule 1 na wszystkich 21 torach tworzących tegoroczny kalendarz. Producent zwraca uwagę na wysoki poziom realizmu i miłą dla oka oprawę wizualną. Przypomina też o 20 klasycznych bolidach.

Sama jazda na torze to jednak tylko jedna z atrakcji. Rdzeniem gry jest bowiem rozbudowany tryb kariery. Będzie można kreować swój wizerunek i mieć poważny wpływ na rozwój samochodu, a do tego będzie trzeba podejmować trudne decyzje – zarówno podczas weekendów, jak i między jedną rundą a drugą. To wszystko sprawić ma, że nie tylko na torze, ale również w garażu będzie sporo do roboty. 

Przypomnijmy więc jeszcze tylko, że gra F1 2018 zadebiutuje na rynku w dniu otwierającym weekend w Belgii, czyli 24 sierpnia i że bawić będzie można się na PC, PS4 i Xbox One. Tymczasem zostawiamy was ze zwiastunem, będącym w rzeczywistości zlepkiem rzeczywistych fragmentów rozgrywki. Oto on…

F1 2018 – zwiastun podsumowujący najważniejsze elementy i cechy gry:

Źródło: Codemasters, Dark Side of Gaming

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!