Gry

F1 2020 na nowym materiale. Tym razem pokazano bardzo wymagający tor

przeczytasz w 1 min.

Codemasters zauważalnie rozkręca się z promowaniem F1 2020. Może na tym sporo ugrać, bo grono potencjalnych odbiorców nowej odsłony tego wyścigowego cyklu wydaje się większe niż kiedykolwiek wcześniej.

F1 2020 i uliczny tor w Monaco

Nie tylko kierowcy, również każdy fan F1 ma swój ulubiony tor wyścigowy. Zapewne znajdą się tacy, dla których jest nim tor w Monako, przez niektórych określany jako klejnot w koronie F1. To jeden z tzw. torów ulicznych i bez wątpienia jeden z najbardziej wymagających w całym kalendarzu.

Jak poruszanie się po ciasnych uliczkach Monako wygląda w F1 2020? Pierwszej odpowiedzi udziela najnowszy materiał wideo promujący grę, za pośrednictwem którego zaprezentowano przejazd po omawianym torze - z kamerą z bolidu Pierre Gasly'ego.

Kiedy premiera F1 2020?

Fani F1, podobnie jak sympatycy innych sportów, muszą z ciężkim sercem znosić konsekwencja pandemii koronawirusa. Do startu nowego sezonu pozostaje jeszcze sporo czasu. Wprawdzie wstępnie mówi się o 3 lipca, ale nie jest to ostateczny termin. Nie brakuje informacji, że ostatecznie organizatorzy cyklu mogą zdecydować się na jeszcze późniejszą datę.

Wtedy możne okazać się, że wcześniej rozpoczną się zmagania w F1 2020. Premiera gry jest zaplanowana na 10 lipca i w tej kwestii nic nie powinno się zmienić. Do zabawy potrzebny będzie PC, PlayStation 4 lub Xbox One.

Fani królowej sportów motorowych, którzy w tym roku wydają się wyjątkowo spragnieni zmagań, mogą chętniej sięgać po ich wirtualną odsłonę. Tym bardziej, że F1 2020 zapowiada się naprawdę dobrze, o czym więcej możecie dowiedzieć się z naszych pierwszych wrażeń z rozgrywki.

Źródło: F1® Games From Codemasters

Warto zobaczyć również:

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  SadSam
  2
  w 2015 roku gralem w Project Cars, smigalem po Monzie i Monte Carlo i wydaje mi sie iz grafika byla duzo lepsza.
  • avatar
   raffal81
   0
   Wygląda tak samo jak 2018-2019 ;] to coś ALA FIFA :D nic się nie zmienia :D