Aplikacje mobilne

Facebook Messenger pozwala już na grupowe rozmowy wideo

przeczytasz w 1 min.

Od teraz komunikowanie się przez Facebook Messenger ma być jeszcze przyjemniejsze.

Chociaż od dawna mówi się, że Facebook ma już szczyt popularności za sobą to wciąż nie brakuje osób z niego korzystających. Sporym zainteresowaniem cieszy się też Facebook Messenger, który właśnie otrzymał nową funkcję.

Mobilny komunikator wzbogacił się o możliwość grupowych rozmów wideo. Jak twierdzi producent, jest to odpowiedź na potrzeby użytkowników, którzy chętnie korzystają z dostępnych obecnie rozmów wideo face-to-face. Każdego miesiąca wykonywanych jest około 245 milionów tego typu konwersacji.

Grupowe rozmowy wideo dostępne będą w pełnym zakresie dla maksymalnie 6 osób. Wprawdzie połączyć można się z aż 50 osobami, ale pozostałe 44 będą słyszeć jedynie głos, nie zobaczą natomiast przekazu wideo.


Nowa funkcja oferowana jest zarówno w aplikacji na Apple iOS i Google Android, jak również w wersji desktopowej Facebook Messenger. Aby z niej skorzystać wystarczy zaktualizować komunikator.

Źródło: fb

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  HoseArkadioMorales
  2
  Jeb** facebuka
  • avatar
   SamWit
   1
   Jeb** to można przede wszystkim zespół, który w kolejnych aktualizacjach stara się "ulepszać" messengera. Nie sądziłem, że aż tak wiele można spierd**lić dodając do komunikatora nowe "ficzery".