Gry

FIFA taka ładna, jakiej jeszcze nie widziałeś. Oto FIFA 21 na PS5 i Xbox Series X

z dnia
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
19 komentarzy Dyskutuj z nami

FIFA 21 to jedna z gier, które miały doczekać się znaczących ulepszeń z myślą o konsolach nowej generacji. Można już rzucić okiem na to, o co pokusiło się EA.

Gameplay z FIFA 21 na PS5 i Xbox Series X

Do tej pory o ulepszonej odsłonie FIFA 21 głównie mówiono, a krótki zwiastun pokazany przez twórców wiele nie zdradzał. Teraz sytuacja się zmieniła, ponieważ publikowane są materiały prezentujące rozgrywkę i to naprawdę obszerne. Co ważne, pochodzą nie od producenta i wydawcy, ale od graczy, a więc nie zawierają dodatkowych upiększeń. To w większości nagrane spotkania, jakie udało im się już rozegrać.

Co od razu rzuca się w oczy? Z pewnością obiecywana nowa kamera, a także rozbudowana otoczka wokół spotkania i cutsceny urozmaicające same mecze. Widać też poprawioną grafikę i animacje, zdecydowanie lepiej wyglądają zwłaszcza główni bohaterowie, czyli piłkarze. Pierwsze wnioski możecie zresztą wyciągnąć sami.

Najładniejsza FIFA 21 tylko na nowych konsolach

Powyższe materiały, podobnie jak kilka innych, pojawiły się na chwilę przed oficjalną premierą gry na konsolach nowej generacji. Odbędzie się ona już jutro, 4 grudnia. Gracze posiadający wersję na PlayStation 4 lub Xbox One mogą liczyć na darmową aktualizację.

W gorszej sytuacji są natomiast preferujący rozgrywkę na PC. Tutaj gra nie zostanie ulepszona, a ostatnio przedstawiciele EA wyjaśnili dlaczego używając do tego dość dziwnych argumentów.

Źródło: Sports Gaming Universe, Sports Gamers Online, MattHDGamer, para182x

Warto zobaczyć również:

marketplace

Komentarze

19
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  szymcio30
  Na pewno jest więcej elementów, które widzimy przed i w trakcie meczu, ale oprawa wizualne nie powala na kolana
 • avatar
  fujiyama
  Grafika wygląda jak z 2015.
 • avatar
  san_chez
  Wszystko ładnie, nawet bardzo ładnie, ale tylko do momentu gdy się mecz zacznie. Potem to już mamy "klasyczną" FIFĘ, czyli w skrócie ping-pong. PES pod względem gameplay-u jest o klasę wyżej.
 • avatar
  Gnom_Z_Piany
  heh. tańsza ta gra od cyberpunk, więc musi być gorsza :D
  -1
 • avatar
  Michał Starzyk
  PS5 jest gdzieś dostępne ?
 • avatar
  hovzi
  Na pierwszy rzut oka to gierka wygląda identycznie jak na post genie.