Gry komputerowe

Katowice ugoszczą najlepszych wirtualnych czołgistów w Europie

przeczytasz w 1 min.

Finał europejskiej ligi Wargaming.net odbędzie się 19 listopada w Katowicach, a konkretnie w Międzynarodowym Centrum Kongresowym.

Niedziela, 19 listopada 2017, Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach. To właśnie tego dnia i w tym miejscu odbędzie się gorące e-sportowe widowisko – finał europejskiej ligi Wargaming.netWorld of Tanks.

Firma Wargaming zapowiedziała, że to właśnie w katowickim MCK wyłoniona zostanie najlepsza ekipa wirtualnych czołgistów na Starym Kontynencie. Szansę na ten tytuł mają cztery drużyny – to: Kazna Kru, DiNG, Oops The Tough Giraffes i GoHard. Co warte jest podkreślenia, w skład trzech pierwszych zespołów wchodzą Polacy.

Gra nie toczy się tylko o tytuły. Wargaming rozda w niedzielę 100 tysięcy dolarów, z czego połowę zainkasuje najlepsza drużyna, ćwierć – wicemistrzowie, a resztą podzielą się zdobywcy trzeciego i czwartego miejsca. Ci, którzy staną na podium, otrzymają również możliwość wzięcia udziału w globalnym finale, który odbędzie się pod koniec roku w Moskwie.

Finał europejskiej ligi Wargaming.net w Katowicach – zwiastun

Start imprezy przewidziany jest na godzinę 11.50. Fani, którzy pojawią się na miejscu, będą mogli liczyć na moc atrakcji – między innymi odbędą się konkursy z nagrodami. Jeśli jednak nie będziecie mogli oglądać zmagań w MCK, pozostaje jeszcze transmisja na żywo.

Źródło: Wargaming

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Sharimsejn
  0
  Dead game i marketing. To czym stała się ta gra dla mnie po mnóstwie spędzonych godzin(Obstawiam, że około 1500).
  • avatar
   derekpl
   0
   WOTB byla fajna gierka na poczatku - teraz nie dosc ze stracila klimat przez futurystyczne czolgi to jakby tego bylo jeszcze malo zostala rozlozona przez system ulepszen nastawiony na kase.
   Dla mnie idealem byla by gra z historycznymi cholgami i mnogoscia map
   • avatar
    jakub1t
    0
    Mi sie cały czas podoba , no ale gram jednak coraz mniej . Jakiś powód musi być .