Gry na konsole

Forza Horizon 2 zapowiedziana - premiera jeszcze w tym roku

przeczytasz w 1 min.

Gra będzie 3 razy większa niż pierwsza Forza. Zanosi się zatem na bardzo rozbudowany tytuł.

Forza Horizon 2 gra

Wielu graczy korzystający z konsol sympatyzuje z grami wyścigowymi. Właściciele platform Microsoftu z pewnością ucieszą się zapowiedzi Forza Horizon 2.

O pracach nad tym tytułem mówiło się od dawna, ale dopiero teraz zostało to oficjalnie potwierdzone. Za przygotowanie gry odpowiadają studia Turn10 oraz Playground Games, a jej premiera planowana jest jeszcze na ten rok. Platformy docelowe to naturalnie Xbox One oraz Xbox 360.

Twórcy obiecują, iż postarają się o produkcję bardzo rozbudowaną. Jeśli porównamy to do poprzedniczki, to rzeczywiście tak będzie. Wedle zapowiedzi Forza Horizon 2 będzie 3 razy większa niż pierwsza Forza. Co więcej, nikt nie chce ograniczać graczy do wyznaczonych dróg i w każdej chwili można będzie poszukać sobie skrótu.

"Chcemy, aby gracz mógł jeździć wszędzie tam, gdzie tylko może w realnym świecie. [...] Możesz wybrać drogę lub ją opuścić, przejechać przez płot, przez winnicę, a także zwiedzać głębokie lasy lub okoliczne wzgórza." - Ralph Fulton, dyrektor kreatywny Playground Games

Do dyspozycji graczy oddane zostanie ponad 700 imprez, które rozgrywać będą się w Europie Południowej (południe Francji i część północnych Włoch). Ukończenie wszystkich zająć ma minimum 100 godzin. Poza tym spodziewać powinniśmy się ponad 100 samochodów i zmiennej pogody.

Forza Horizon 2 gra deszcz

"Turn 10 Studios oraz Playground Games chcą udowodnić, że można stworzyć prawdziwy dom dla fanów wyścigów na Xbox One." - Ralph Fulton, dyrektor kreatywny Playground Games

Forza Horizon 2 gra

Więcej informacji na temat gry, a także pierwsze materiały wideo zobaczyć mamy podczas targów E3 2014.

Źródło: vg247, videogamer

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Rudinxon
  10
  szkoda ze takich gier na PC nie ma :(
  • avatar
   tytek179
   6
   Sniper elite v2 za free na steam.... Pisze bo redaktorzy sie pewnie spóźnia
   • avatar
    Polhar
    1
    Zapowiada się konkretna ścigałka next-gen. Szkoda, że Xbox One zawalili i myślę, ze tej gry nie zawalą.
    • avatar
     alb3rt
     0
     Turn10 chyba nie jest zamieszane w produkcję żadnej z wersji, gre na X360 tworzy Sumo Digital a na Xbone Playground Games.
     • avatar
      tommyt1983
      0
      Dla takich gier warto mieć xboxa
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Ja chciałbym aby na chociaż jednej z tras był jakiś bardzo długi odcinek ciemnego tunelu (słabo oświetlonego) z bardzo niskim sufitem, bo taki odcinek ale niestety bardzo krótki był w Split Second Velocity na mapie Canyon (był to skrót). Kto grał to wie o czym mówię. Jak takie coś dają to kupuję tą Forze z Xbox'em One :D
       • avatar
        wdowa94
        0
        Mam nadzieję, że wyposażą mapę w pola minowe
        • avatar
         wdowa94
         0
         Mam nadzieję, że wyposażą mapę w pola minowe