Oprogramowanie

Gadu-Gadu już 8 lat na rynku

przeczytasz w 1 min.

W piątek 15 sierpnia swoje ósme urodziny obchodził najpopularniejszy komunikator w Polsce Gadu-Gadu. W dniu swej premiery zdobył on 10 000 użytkowników, a po pierwszym roku liczba użytkowników wzrosła do 250 000. Obecnie można mówić o społeczności „żółtego słoneczka” zrzeszającej wiele milionów osób (ok. 6 milionów), których maszyny znajdują się nie tylko na terenie Polski. Codziennie użytkownicy Gadu-Gadu wysyłają 300 milionów wiadomości.

Obecnie trwają prace nad nową wersją GG sygnowaną numerkiem 8.0. Niestety komunikator nadal nie będzie zawierał długo oczekiwanej funkcjonalności jaką jest szyfrowanie rozmów. Z okazji urodzin producent GG przygotował konkurs.

Źródło:Gadu-gadu.pl, dobreprogramy.pl

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Konto usunięte
    0
    No tak najpopularniejszy komunikator, ale przy rozszerzającym sie archiwum na wolniejszych sprzetach za pierwszym razem nie da się właczyc, ale poza tym nie mam uwag ;)
    A ta prywatnos stoi na niskim poziomi, no bo zeby podejrzec komus rozmowy, wystarczy miec tego kogos archiwum na kompie, odpowiednio skopiowac i nie trzeba haseł... Sam nie probowałem, (bo po co) ale da się...