Smartfony

Galaxy Note 8 w pełnej krasie - nastawiajcie się na smukłe ramki

przeczytasz w 1 min.

Z uwagi na sytuację związaną z dwoma poprzednimi modelami, zakłada się doskonałą sprzedaż Galaxy Note 8. Jego premiera ma się odbyć w sierpniu.

O zbliżającej się premierze Galaxy Note 8 najlepiej świadczy wzrastająca liczba doniesień na jego temat. Ostatnio pojawiły się sugestie co do wyglądu urządzenia, najnowsze rendery pokazują je natomiast w pełnej krasie.

I chyba mało kto będzie zaskoczony. Potwierdza się bowiem, że producent pójdzie za rynkowymi trendami i pomysłem, który z sukcesem zastosował już w Galaxy S8. Chodzi o smukłe ramki, prócz nich zauważyć można tu również najbardziej prawdopodobne rozmieszczenie przycisków fizycznych. Na dolnej krawędzi znajdzie się zapewne miejsce dla rysika S Pen.

Prócz samych renderów pojawiły się warte odnotowania informacje na temat premiery Galaxy Note 8. Coraz więcej źródeł sugeruje, że będzie miała ona miejsce 23 sierpnia. Nie znaczy to jednak, że tego samego dnia rozpocznie się sprzedaż smartfona. Zanosi się na to, że trzeba będzie poczekać do września - tu jednak konkretne daty nie padają.

Jak chyba każdy pamięta, Galaxy Note 7 został wycofany ze sprzedaży. Jeszcze wcześniejszy model (Galaxy Note 5) oferowany był natomiast na wybranych rynkach. Najnowsza propozycja zadebiutować ma już wszędzie (gdzie działa Samsung) i między innymi na tym opierają się szacunki mówiące o doskonałej sprzedaży.

Źródło: phonearena

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  vegasnight9
  16
  Nie pasuje mi ta moda na zakrzywione ekrany. Te zniekształcenia na brzegach są wkur..ce.
  • avatar
   pawian_filmuje
   -1
   "Zanosi się na to, że trzeba będzie poczekać do września - tu jednak konkretne daty się padają."

   Zakładam, że chodziło o "nie padają".
   Pozdrawiam
   • avatar
    Faflucy
    -2
    Jejku jakie to brzydkie.
    • avatar
     markbara
     -4
     kolejny szajsung a pedały kupią
     • avatar
      JAZ99
      0
      Oo! Trolle :(