Smartfony

Darmowe słuchawki i głośniki dla kupujących Galaxy S6 wciąż do zgarnięcia

przeczytasz w 1 min.

Cena smartfona Galaxy S6 nie należy do najniższych, ale zainteresowanym zakupem z pomocą przychodzą dość liczne promocje.

Galaxy S6 promocja

Cena smartfona Galaxy S6 nie należy wprawdzie do najniższych, ale zainteresowanym zakupem z pomocą przychodzą dość liczne promocje. O jednej z nich chcieliśmy wam teraz przypomnieć, ponieważ z pewnością warta jest ona uwagi.

W tym przypadku nie należy spodziewać się niższej ceny wspomnianego urządzenia, ale przy jego zakupie klienci mogą wybrać jako prezent dodatkowe akcesorium – słuchawki (Level Over, Level On bądź Level-In) lub głośniki (Level Box bądź Level Box mini).

Z oferty skorzystać mogą dotychczasowi użytkownicy starszych smartfonów z serii Galaxy S i Galaxy Note. Na dedykowanej akcji stronie należy takowego zarejestrować i podać swoje dane. Następnie, w ciągu 14 dni od zakupu Galaxy S6, wysłać do organizatora wiadomość e-mail z załącznikiem w postaci czytelnego skanu lub zdjęcia dowodu zakupu i czekać na wybrany przez siebie prezent.

Promocja trwa na oficjalnej stronie producenta i tam też znajdziecie jej dokładny regulamin. Zakończy się 15 lipca lub po wyczerpaniu puli nagród, chociaż na ten moment jeszcze nam to nie grozi.

Źródło: Samsung

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kokosnh
  1
  słuchawki level over już zalewają allegro :D

  Choć w druga stronę 2800 zl - 1000 zl = 1800 zl co jest akceptowalna cena
  • avatar
   Dragonik
   0
   A taki wspaniały i dobry telefon miał być? Sorry ale jeśli do takiego telefonu trzeba dodawać słuchawki i głośniki żeby sprzedać to chyba każdy wie co jest nie tak.
   • avatar
    ECRYGIGS
    0
    Powinni takie promocje robić w serii Note, a nie tylko eski co roku albo promocje typu pól darmo jak w Tab S .
    Swoją droga parę dni temu wyszła aktualizacja 5.0.2 na Tab S dowiedziałem się wczoraj po sformatowaniu tabletu.