Smartfony

Galaxy S6 w wersji Active jest już blisko - wiemy, jak będzie wyglądać

przeczytasz w 1 min.

Obyło się bez zaskoczenia, ale specyfikacja może być tutaj naprawdę kusząca.

Galaxy S6

Chyba mało kto sądził, że Galaxy S6 dostępny będzie tylko w jednym wariancie dodatkowych. Prócz Galaxy S6 Edge zadebiutować powinny się jeszcze przynajmniej dwie inne propozycje, w tym Galaxy S6 Active.

Pierwsze informacje na temat tego urządzenia pojawiły się już jakiś czas temu, ale ostatnio temat nieco przycichł. Wygląda jednak na to, że jego premiera jest już naprawdę blisko, ponieważ Galaxy S6 Active zawitał na stronę internetową jednego z amerykańskich operatorów.

Niestety nie znalazły się tam informacje na temat specyfikacji, a zatem w tym miejscu wciąż bazować trzeba na wcześniejszych doniesieniach. Te są jednak bardzo optymistyczne, ponieważ producent zrezygnować ma wprawdzie z czytnika linii papilarnych, ale jednocześnie postawić na pojemniejszy akumulator - 3600 mAh, a także dorzucić czytnik kart pamięci i wodoszczelną rzecz jasna obudowę. Reszta specyfikacji miałby wyglądać niemal identycznie do tej z podstawowej wersji, a więc może być naprawdę interesująco.

Na potwierdzenie tych informacji trzeba jednak poczekać. Już teraz wiemy jednak, jak smartfon będzie wyglądać. Tutaj właśnie przyszła z pomocą wspomniana wcześniej strona internetowa, na której znalazły się grafiki przedstawiające Galaxy S6 Active.

Galaxy S6 w wersji Active biały

Galaxy S6 w wersji Active czarny

Oficjalna premiera smartfona powinna mieć miejsce jeszcze w tym miesiącu. Jeśli tak się stanie to z pewnością was o tym poinformujemy.

Źródło: pcadvisor.co, phonearena

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Ryuhoshi
  2
  Osobiście bardziej mi przypada do gustu niż flagowiec z zakrzywionymi krawędziami. Ciekawe jak ze specyfikacją.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Wygląda jak zwykły samsung z nałożoną obudową od Love Mei, ewentualine UAGiem.
   • avatar
    Konto usunięte
    -2
    Niecale dwa tygodnie pracy dla sprzataczki w Australii. 3-4 dni dla informatyka, hydraulika. Bogaty kupuje sobie Ferrari.
    • avatar
     Konto usunięte
     -7
     podstawowe pytanie. po co wypruwać 3K PLN na smartfona? nie widzę w tym sensu.
     • avatar
      czorcik696
      0
      To co mi się w nim podoba to fizyczne przyciski pod ekranem. Zawsze wolałem takie rozwiązanie (moje ulubione htc leo miało fizyczne przyciski) niż dotykowe smyrałki, ale co kto lubi.