• benchmark.pl
 • Gry
 • Lata mijają, ale kilka elementów w Serious Sam pozostaje bez zmian
Gry

Lata mijają, ale kilka elementów w Serious Sam pozostaje bez zmian

przeczytasz w 1 min.

Trudno mieć jakiekolwiek wątpliwości co do tego, czy Serious Sam 4 zadowoli fanów tej szalonej serii. Pierwsi z nich już wkrótce będą mogli zasiąść do zabawy.

Krótki, ale bardzo wymowny gameplay z Serious Sam 4

Przez długi czas o Serious Sam 4 było bardzo cicho, ale kilka miesięcy temu gra wyszła z cienia wydawca nie zamierza się już zatrzymywać. Właśnie opublikowano kolejny materiał z fragmentami rozgrywki. Chociaż jest krótki, to w telegraficznym skrócie doskonale oddaje założenia zabawy. Ta ma być tutaj bardzo dynamiczna, niekiedy wręcz szalona. Jak zawsze z niewiarygodną liczbą stworów i wieloma niszczycielskimi zabawkami do wyboru.

Premiera Serious Sam 4 już w sierpniu, ale tylko na PC

Dość interesujące jest to, że Serious Sam 4 ma zadebiutować już w sierpniu, ale mimo tego twórcy nadal tego nie sprecyzowali, to znaczy nie podali konkretnego dnia. Wydaje się, że lada chwila powinni zmienić taki stan rzeczy.

Pewne jest natomiast to, że początkowo Serious Sam 4 trafi wyłącznie na PC i Google Stadia. Premiera na konsolach Xbox One oraz PlayStation 4 odbędzie się dopiero w przyszłym roku. Powodem takiego obrotu spraw jest podpisanie umowy na czasową wyłączność właśnie dla Google Stadia.

Źródło: DevolverDigital

Warto zobaczyć również:

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Hrakiri
  5
  Bardziej chyba bym nazwał to nie Serious Sam 4 tylko Serious Sam Remaster z tego co pamiętam i to co jest pokazane na tym filmiku praktycznie to stary SS Moby Bronie Mapy kropka w kropke tylko lepsza grafa nawet dzwięk jest praktycznie ten sam czy to tylko mi się tak wydaje ?
  • avatar
   TYGRYSEX
   1
   Tak, wygląda jak 1 remaster ale mi osobiście BARDZO SIĘ TO PODOBA. 3 trochę odbiegała w dziwne klimaty... To nie są te same mapy. Tyle pamiętam. W innym przypadku byłaby trochę kupa..