Gry

Gears 5 do ogrania za darmo (dla prawie wszystkich)

przeczytasz w 1 min.

Gears 5 to ostatnia odsłona jednej z popularniejszych serii gier. Liczy sobie dopiero kilka miesięcy, więc zapewne jest jeszcze sporo osób, które mocno zastanawiają się, czy warto zdecydować się na zakup. Można to teraz sprawdzić.

Gears 5 za darmo na PC i Xbox One

W ramach Free Play Days, Microsoft zdecydował się udostępnić Gears 5 za darmo. Zainteresowani mogą sprawdzać rozgrywkę do 12 kwietnia, a więc czasu na dokładne przyjrzenie się jej jest całkiem sporo.

Oferta dostępna jest zarówno na PC (za pośrednictwem Steam i sklepu Windows), jak również na Xbox One. Tu trzeba jednak zaznaczyć, że nie obejdzie się bez konta Xbox Live Gold.

Premiera Gears 5 miała miejsce 10 września zeszłego roku właśnie na PC i Xbox One. Średnia ocen z recenzji sięgnęła 82% (dane z metacritic). Grę ciepło przyjęli również gracze, co przełożyło się na dobrą sprzedaż. Przed ewentualnym przystąpieniem do darmowego okresu próbnego lub zakupu możecie zapoznać się też z naszą recenzją tego tytułu.

Twórcy póki co dbają o nową zawartość, tylko w ostatnich dniach pojawiło się wydarzenie Operation 3: Gridiron oraz Batista Bomb.

Źródło: @GearsofWar, xbox

Warto zobaczyć również:

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  raffal81
  2
  Mi nie przypadła do gustu.
  • avatar
   PITUCH3
   2
   kolejny clikbajt,
   wcale nie za darmo jednak :(((