• benchmark.pl
  • Gry
  • Poznaliśmy datę premiery Ghostwire: Tokyo, a Sony zaprasza na jutrzejszy pokaz
Gry

Poznaliśmy datę premiery Ghostwire: Tokyo, a Sony zaprasza na jutrzejszy pokaz

przeczytasz w 1 min.

Sony właśnie oficjalnie potwierdziło datę premiery Ghostwire: Tokyo. Produkcja od twórców The Evil Within trafi w ręce graczy jeszcze w przyszłym miesiącu. Natomiast już 3 lutego 2022 roku japoński gigant zaprezentuje nam nowe materiały z rozgrywki.

Kiedy premiera Ghostwire: Tokyo?

Oj, po gorącym lutym wygląda na to, że szykuje się nam się kolejny miesiąc, który będzie obfitował w bardzo ciekawe premiery gier. No bo przecież na początku marca mają zadebiutować Elex 2 oraz Gran Turismo 7, które już dzisiaj o 23:00 zobaczymy na nowych materiałach z rozgrywki. Na szczęście nie są to jedyne produkcje, na które gracze powinni wyczekiwać, bowiem Sony właśnie potwierdziło datę premiery swojego kolejnego, czasowego "exclusive'a" – Ghostwire: Tokyo. Produkcja trafi na PS5 oraz PC już 25 marca 2022 roku.

Pokaz z Ghostwire: Tokyo w roli głównej

Fakt, że poznaliśmy datę premiery na pewno ucieszy wszystkich fanów (i nie tylko). Wszak ostatnie materiały, które mogliśmy zobaczyć we wrześniu 2021 roku wspominały jedynie o wiośnie 2022 roku. Tym bardziej zatem powinna cieszyć informacja, że już jutro tj. 03.02.2022 o godzinie 23:00, odbędzie się 20-minutowy pokaz. Można więc zatem się domyślać, że prawdopodobnie zobaczymy produkcję Tango Gameworks w akcji.

Czekacie na Ghostwire: Tokyo? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Źródło: PlayStation

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    franiux
    0
    Ciekawy przypadek ta gra. MS będzie kasował $ za grę na wyłączność dla Sony. Jak już wydoi posiadaczy PS4/5 to dadzą do Game Passa gdzieś za rok.