• benchmark.pl
 • newsy
 • Z okazji 25 mld pobrań aplikacji w Google Play przygotowano wyprzedaż - rabaty ponad 75%

Z okazji 25 mld pobrań aplikacji w Google Play przygotowano wyprzedaż - rabaty ponad 75%

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
52 komentarze Dyskutuj z nami

Gratka dla użytkowników Androida

Google Play promocja

Użytkownicy smartfonów i tabletów z systemem Android powinni dokładniej przejrzeć ofertę sklepu Google Play. Można tam bowiem znaleźć bardzo ciekawą promocję.

Internetowy sklep Google cieszy się ogromną popularnością i nic dziwnego, że przekroczona została kolejna bariera pobranych aplikacji. Właściciele urządzeń pracujących pod kontrolą systemu z logo zielonego robota pobrali ich już aż 25 miliardów.

"Dwadzieścia pięć miliardów to ponad dwukrotnie więcej niż wynosi odległość (w milach) jaką pokonała sonda kosmiczna Voyager 1 podróżująca 35 lat temu. To też czas (w minutach), jaki upłynął od momentu postawienia stóp przez naszych najstarszych przodków w Europie. A teraz, dzięki Wam wszystkim, to także milowy krok dla Google Play." - Jamie Rosenberg, dyrektor treści cyfrowych w Google

Powody do zadowolenia są, bo Google Play od momentu pojawienia się, aż do teraz zyskał naprawdę sporą popularność, która wciąż rośnie w bardzo dużym tempie.

Google Play popularność

Z okazji przekroczenia bariery 25 miliardów pobrań przygotowano interesującą ofertę. Codziennie oferowanych jest kilkanaście aplikacji, które kupić można z bardzo dużym rabatem. Przeceny sięgają ponad 75% i dlatego też do zapłaty zostaje jedynie 80 groszy.

Listę aktualnie przecenionych aplikacji znaleźć można na stronie promocji. Być może znajdziecie tam coś dla siebie.

Źródło: eurodroid, play.google, pluggedin

Komentarze

52
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  15
  Benchmark zawsze ma super mega szybki zapłon. Nie aktualny o jakieś kilka dni a może więcej.
 • avatar
  Dark Devill
  13
  Trochę spóźniony ten news...
 • avatar
  Eddek
  4
  Uwaga! Swiezy news z ostatniej chwili, Diablo III jest juz w sprzedazy :)
 • avatar
  Konto usunięte
  -1
  Beznadziejna ta redakcja. Promocja trwa już 3 dni, a wy piszecie to teraz.?

  Jeszcze to tłumaczenie.

  Wszystko w Polsce to takie na ,,odjeb się", żeby tylko było.

  Heeh .... szkoda gadać
 • avatar
  kabanosek
  0
  Dość ciekawy wykres. 2012 jest okresem który się nie skończył, a zaraz potroi się popularność aplikacji. Chociaż ludzie z custom romem co chwile ściągają w kółko te same aplikacje, dlatego nie należy się sugerować popularnością Google Play, na bazie liczby pobrań.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  "[...] jaką pokonała sonda kosmiczna Voyager 1 podróżująca 35 lat temu[...]" - ona chyba nadal podróżuje :) Tak więc mamy i news spóźniony i tłumaczenie błędne :D
 • avatar
  steelek
  0
  Ja ogolnie wszystkim androidziarzom polecam zainstalowac aplikacje AppSales. Wszystkie aplikacje z jakich chcemy dzialow i po jakich cenach mozemy zobaczec jak sa na wyprzedazy. Nic was nie ominie :P
 • avatar
  Sakret
  0
  wow graty , czyli wychodzi na to ze nie wszyscy piraca :D
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  czy to zdanie : Z okazji 25 mld pobrań aplikacji w Google Play przygotowano wyprzedaż - rabaty ponad 75% musi byc na glownej stronie w 3ch miejscach ?????
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  jest ok, tylko link do tego tematu byl w tych kolumnach na pierwszym miejscu rano i tak jakos to smiesznie wygladalo ... Jak by to byl jedyny temat ...