Gry PlayStation 4

Gran Turismo 7 dopiero w 2016 roku?

z dnia
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
15 komentarzy Dyskutuj z nami

Kazunori Yamauchi, CEO Polyphony Digital, nie ma dobrych wiadomości.

Gran Turismo 7 gra

Mogło się wydawać, że nowe konsole systematycznie otrzymywać będą coraz większą liczbę gier. Niestety na niektóre tytuły poczekać trzeba będzie jeszcze naprawdę długo. Powodów do zadowolenia nie mają właściciele PlayStation 4, którzy chcieliby już zagrać w Gran Turismo 7.

Data premiery nowej produkcji Polyphony Digital od samego początku jest tematem dość trudnym. Chociaż były nadzieje na to, że gra zadebiutuje jeszcze w tym roku to jakiś czas temu pojawiły się informacje, iż raczej nie ma na to szans. Niestety, zostało to teraz potwierdzone.

Kazunori Yamauchi, CEO Polyphony Digital, stwierdził w ostatnim wywiadzie, że Gran Turismo 7 pojawi się najwcześniej w przyszłym roku. Co gorsza, nie jest to wcale pewne, ponieważ być może przyjdzie nam czekać jeszcze dłużej.

"W przypadku Gran Turismo 7 mamy bardzo jasną wizję. Ja i mój zespół chcemy zrobić wszystko, czego nie mogliśmy zrobić w Gran Turismo 6. Chcemy, aby to było prawdziwe Gran Turismo, zgodne z naszą epoką, w 2015 lub 2016 roku."

Źródło: vg247, craveonline

Komentarze

15
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Akurat w serii Gran turismo nie ma się co smucic z opóźnień, gdyż każda gra z serii była niemalże perfekcyjna jak na możliwości sprzętu
 • avatar
  "Gran Turismo 6. Chcemy, aby to było prawdziwe Gran Turismo, zgodne z naszą epoką, w 2015 lub 2016 roku."
  Jeśli pojawi się w 2016 roku raczej szału nie zrobi już grafiką, zresztą co ja mówię konsole już szału nie robią, co dopiero w 2016 :) Jedyna nadzieja grywalność i dopracowanie :)
 • avatar
  W 2016 i to gdzieś w okolicy listopada to może ujrzymy płatne demo aka prologue niż finalną grę. Wiecie że oni nadal recznie klepią modele w 3D bez skanowania? Mi ta gra i tak wisi bo niedługo i tak wychodzi Project Cars.
 • avatar
  W ostatnie jakie grałem GT to było GT2 na playstation One było super !!! nawet nie marze o GT7 !!!
 • avatar
  Podejrzewam że taką która na pewno nie zachwyci PC`towych graczy :)
 • avatar
  @do wulfena
 • avatar
  Jest na co czekać.
  -1
 • avatar
  nie mam konsoli więc nie czekam chciałem kupić ps3 dla GT ale to lekki nonsens zaczekam i może za jakiś czas to zrobię i z allegro kupię
 • avatar
  Poniosło cie...