Gry komputerowe

Gry Warner Bros. wzbogacają ofertę Origin Access

przeczytasz w 1 min.

Już teraz abonenci Origin Access cieszyć mogą się 6 tytułami Warner Bros., ale na tym nie koniec. Wkrótce do oferty dołączyć mają kolejne.

Nie da się ukryć, że dzięki Origin Access EA zyskało wiele pozytywnych komentarzy. Być może z tego powodu nie brakuje chęci do dalszego rozwoju usługi. Rozwoju, gry bez wątpienia spodoba się abonentom.

EA pochwaliło się bowiem, iż do Origin Access dołączają gry Warner Bros. Na dobry początek mowa o 6 tytułach - Batman: Arkham Asylum, Batman: Arkham City, Batman: Arkham Origins, LEGO Batman, LEGO Batman 2 oraz LEGO Batman 3, ale na tym nie koniec.

Wymienione wyżej gry dostępne są już teraz, wkrótce pojawić mają się natomiast takie propozycje jak The Witness, Out of the Park Baseball 19, Lost Castle, Bulletstorm – Lite i Wasteland 2.

Co najważniejsze, gry Warner Bros. dołączają do katalogu Vault, a więc abonenci zyskują do nich nieograniczony dostęp. Warto nadmienić, że Origin Access daje też możliwość sprawdzania nowych gier EA przed premierami, a także 10% zniżki na zakupy w Origin.

Źródło: ea

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Bakker2009
  -5
  to czeeeeego hehe;p
  • avatar
   Bakker2009
   -5
   to czeeeeego hehe;p