Gry komputerowe

Epic Games Store znów rozdaje. Tym razem aż trzy propozycje

przeczytasz w 1 min.

Epic Games Store, jak co czwartek, zaktualizował ofertę dotyczącą darmowych gier. I liczba mnoga nie jest przypadkowa.

Dwie gry i coś jeszcze do pobrania na Epic Games Store

Z reguły posiadacze kont na Epic Games Store mają okazję do zgarnięcia jednej darmowej gry, ale niekiedy oferta jest obszerniejsza. Tak jak teraz, ponieważ zdecydowano się udostępnić aż trzy propozycje. To Black Widow: Recharged, Centipede: Recharged oraz Komplet Epic Slayer, czyli zestaw dodatków do gry Dauntless.

Oferta tradycyjnie obowiązuje przez tydzień. Wszystko co udostępniono zainteresowani mogą pobierać do 10 marca do godziny 17:00 naszego czasu.

Black Widow: Recharged i Centipede: Recharged za darmo. Warto?

Nie trzeba być szczególnie wielkim znawcą branży gier aby zauważyć, że nie mówimy o wyjątkowo dużych i głośnych produkcjach. Mają ze sobą sporo wspólnego. Zostały przygotowane przez AdamVision i SneakyBox, a wydane przez Atari. Co więcej, w obydwu przypadkach mowa o grach arcade. No ale skoro padła wzmianka o Atari, niektórzy mogli się tego domyślać.

Zadbano o oprawą graficzną dostosowaną do dzisiejszych komputerów, co nie znaczy oczywiście, że należy nastawiać się na fajerwerki graficzne. W Black Widow: Recharged trzeba obronić pajęczynę przed inwazją owadów, Centipede: Recharged również sprowadza się do likwidacji robactwa, aczkolwiek w nieco inny sposób. Warto dbać przy tym o zbieranie wzmocnień, bo znaczącą ułatwiają cel.

Poniższe zwiastuny wprowadzają nie tylko w oprawę wizualną omawianych gier, ale również w rozgrywkę, jaką oferują. Skusicie się na coś, czy raczej podpiszecie się pod niektórymi komentarzami, że w tym tygodniu Epic Games Store postawiło na ilość zapominając o jakości?

Źródło: Epic Games Store, Atari

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  pawluto
  4
  Centipede zawsze przyjmę z otwartymi ramionami...grałem w to jeszcze w epoce salonów z automatami do gier...
  • avatar
   tulika
   1
   Strata czasu. Nie ta epoka, Poza tym tego typu gierki i tak będą darmowe, bo kto by je kupował, jak podobnych są setki?
   • avatar
    Tiko83
    0
    W końcu coś "innego" w darmówkach na EGS. Z chęcią wypróbuję.