Gry Xbox One

Halo 5 na Xbox One dostrzeżone w sklepie, ale na radość za wcześnie

z dnia
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
11 komentarzy Dyskutuj z nami

Premiera gry jednak w tym roku?

Halo 5 gra Xbox One

Gdyby zapytać graczy, jaka produkcja najbardziej kojarzy im się z konsolami Xbox, zdecydowana większość wskazałaby na serię Halo. Nic dziwnego zatem, że powoli zaczynają się coraz poważniejsze rozmowy na temat tego, kiedy marka ta zawita na Xbox One.

Oficjalnego stanowiska jeszcze w tej sprawie nie zajęto. Jakiś czas temu jednak Steve Downes, a więc aktor, którego głosem przemawia Master Chief, wyjawił w wywiadzie, iż premiera najnowszej gry nie będzie miała raczej miejsca przed 2015 rokiem. Czy aby na pewno?

Co innego sugerują najnowsze doniesienia, które wyglądają zdecydowanie bardziej optymistycznie dla graczy liczących na szybszą premierę. Przy karcie gry w sklepie Walmart pojawiła się informacja, iż nowe Halo w wersji na Xbox One zadebiutuje już pierwszego października tego roku.

Opis dotyczący daty premiery został już usunięty, ale tradycyjnie w tego typu przypadkach nie uszedł on uwadze internautów, czego dowodem poniższe zdjęcie.

Halo 5 gra Walmart oferta

Co na to Microsoft? Producent odciął się od powyższych doniesień, ale jednocześnie poinformował, iż oficjalne informacje na temat nowej części Halo ujawnione zostaną na targach E3. Pozostaje nam zatem czekać.

Źródło: vr-zone, totalxbox

marketplace

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  to moze byc ten najlepszy exclusive na xboxa, warto czekac na oficjalne informacje :)
 • avatar
  b1tzz
  900p i 30fpsów? xD
  -1
 • avatar
  Konto usunięte
  jedynka mi się podobała każda następna była co raz gorsza. Dlaczego? jedyna była tym co zapowiadano nowym światem na wielkim pierścieniu każda następna gra przypomina co raz bardziej produkcje klasy B. idć do punktu zabij zniszcz idź dalej, zero innowacji a jedynka te innowacje wprowadzała.

  Chciałbym powrotu w przestrzeń kosmiczną z planetami pierścieniami i pytaniami a nie bezsensownej sieczki w liniowym shooterze.
  -1
 • avatar
  Konto usunięte
  Pewnie fabuła będzie związana z Cortaną , bez niej John117 to to nie to samo :D
  -2
 • avatar
  Konto usunięte
  Halo!? Co z tym HALO?