Gry komputerowe

Heroes of the Storm z postaciami z Diablo

przeczytasz w 1 min.

Nowi bohaterzy zostaną wprowadzeni w ramach rozszerzenia Eternal Conflict.

HotS Eternal Conflict

Gracie w Heroes of the Storm? Jeśli tak, to szykujcie się na nowe rozszerzenie. Będzie nosiło tytuł Eternal Conflict i wprowadzi do świata tej produkcji nowe lokacje oraz bohaterów. No, niezupełnie nowe – jeśli seria Diablo jest wam dobrze znana, poczujecie się jak w domu.

MOBA Blizzarda wkrótce zostanie wzbogacona o kilka nowych postaci znanych z serii Diablo. Wśród nich znajdziemy Kinga Leorica, który po śmierci pozostaje na polu bitwy pod postacią ducha. Nie zada wprawdzie wówczas przeciwnikom żadnych obrażeń, ale za to będzie mógł skrócić swój czas potrzebny do odrodzenia.

Kolejną nową postacią jest Monk. Firma Blizzard zapowiada, że decydując się na grę tym bohaterem będziemy mieli do dyspozycji większy wachlarz umiejętności w momencie startu zabawy. Wraz z Eternal Conflict w Heroes of the Storm pojawi się również The Butcher.

Eternal Conflict to także nowa mapa nazwana Battlefield of Eternity. Została ona zaprojektowana w oparciu o High Heavens z czwartego aktu gry Diablo III. 

Premiera rozszerzenia Eternal Conflict odbędzie się pod koniec tego miesiąca. Czy jest na co czekać? Sprawdźcie zwiastun i dajcie znać w komentarzach co sądzicie:

Źródło: Game Informer, Polygon

Komentarze

17
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  adam6056
  1
  Super, nie mogę się doczekać :D
  Akurat będzie w sam raz po sesji :P
  • avatar
   Ryuhoshi
   1
   Gra nawet przyjemna, ale trochę nudna.
   • avatar
    Detrioux
    0
    Dobre Moba które nie sieje dzieciarnią i trolem jak LOL
    • avatar
     aendrju
     0
     lubiem to xd