Audio

HiFiMAN EF2C - hybrydowy wzmacniacz słuchawkowy z przetwornikiem DAC USB

przeczytasz w 1 min.

Wzmacniacz HiFiMAN EF2C stanowić ma idealny przykład możliwości, jakie oferuje sprzęt z logo HiFiMAN.

HiFiMAN EF2C

Marka HiFiMAN kojarzona jest przez coraz szersze grono, a produkty z jej logo systematycznie pojawiają się na polskim rynku. Dostępna jest już kolejna z nowości - HiFiMAN EF2C.

Mowa o hybrydowym wzmacniaczu słuchawkowym z przetwornikiem DAC USB i jednocześnie podrasowanej wersji modelu HiFiMAN EF2A. Zastosowane zostały tutaj dwa razy mocniejsze końcówki (600 mW), nowy potencjometr drabinkowy, wzmacniacze operacyjne OPA2604, a także przetwornik cyfrowo-analogowy CMEDIA.

Zgodnie ze słowami producenta wzmacniacz może pochwalić się ciepłą średnicą z doskonale oddanymi detalami, co przekłada się na łagodny wokal i dobrze obciążone brzmienie gitar i innych instrumentów szarpanych. Pomimo zastosowania lamp wzmacniacz dysponować ma także znakomitą dynamiką.

HiFiMAN EF2C wzmacniacz

Wzmacniacz HiFiMAN EF2C oferowany jest w kolorze srebrnym, front wykonany został ze szczotkowanego aluminium. Jego cena ustalona została na 945 złotych.

Jednocześnie producent rekomenduje do niego 3 modele słuchawek - HiFiMAN HE-400s, HiFiMAN HE-400i oraz HiFiMAN HE-560.

Źródło: RAFKO Dystrybucja

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Samurai93
  1
  Bardzo ciekawi mnie dźwięk tej słuchawkowej integry, szczególnie w porównaniu z bezpośrednią konkurencją w postaci Aune T1 SE. Szukam czegoś co delikatnie ociepli dźwięk moich k550.
  • avatar
   kombajn
   -7
   Jak na taką cenę to wygląda naprawdę tandetnie. Mogli sobie darować tą plexi na górze bo całość wygląda jak dzieło elektronika amatora polutowana z części za pare groszy. Szczególnie w połączeniu z zasilaczem o wyglądzie produktu kupionego na bazarze u ruskich.