Gry

Cyberpunk 2077 z kolejną porcją poprawek

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
28 komentarzy Dyskutuj z nami

CD Projekt RED wyraźnie rozkręca się w wydawaniem poprawek do Cyberpunk 2077. Nie świadczy to może najlepiej o samej grze, ale grunt, że zmierzamy we właściwym kierunku.

Hotfix 1.21 dla Cyberpunk 2077 już dostępny

O ile większy patch 1.2 był wyczekiwany, o tyle hotfix 1.21 pojawił się dość niespodziewanie. CD Projekt RED nie stosuje tutaj przypadkowego nazewnictwa, tym razem mamy do czynienia z mniejszą paczką, co nie oznacza jednak, że nie warto jej zainstalować.

A można zrobić to niezależnie do posiadanej wersji Cyberpunk 2077. Hotfix 1.21 trafił bowiem na wszystkie docelowe platformy gry, czyli PC, konsole oraz do usługi Google Stadia.

Poprawki stabilności gry i eliminacja błędów

Pełną listę zmian wprowadzanych przez hotfix 1.21 można znaleźć na oficjalnej stronie gry. Twórcy wyraźnie zaznaczają, iż skupili się tutaj na dalszych poprawkach stabilności gry oraz wyeliminowaniu najczęściej zgłaszanych błędów. Najwięcej poprawek dotyczy zadań i świata gry, kilka dotknęło interfejsu, rozgrywki i efektów wizualnych.

Hotfix 1.21 pojawia się chwilę po wywiadzie, jakiego udzielił Adam Kiciński. Cyberpunk 2077 ma być rozwijany jeszcze przez długi czas aż do momentu, w którym osiągnie stan zadowalający i twórców i graczy. Nie trzeba być złośliwym aby skwitować to stwierdzeniem, iż jest jeszcze do tego dość daleko.

Źródło: twitter - @CyberpunkGame

Warto zobaczyć również:

Komentarze

28
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  fonzie
  7
  Ciekawe czy już wychodzą powoli z wersji beta czy jeszcze z pół roku im to zajmie...
 • avatar
  Krypi
  3
  https://steamdb.info/app/1091500/graphs/

  Czy dobrze widzę ze z tego wykresu wynika że jednocześnie gra w to 13 000 graczy średnio? to sporo jak na grę bez multi.

  Czy źle to rozumiem?
 • avatar
  Preston2009
  3
  Pobrać przez LTE bez limitów to nie problem :D. Tylko ciekawe czy jak ostatnio będzie bubel z 1.2 na GOG. Po pobraniu tych 38GB instalator aktualizacji zażądał ode mnie 380GB wolnego miejsca na C. Niestety na żadnej z partycji nie mam tyle miejsca, aby przenieść tymczasowy folder do instalacji. Nie licząc związanym z tym kombinacji. Skończyło się na pobieraniu CAŁEJ gry od zera.
 • avatar
  MaNiAc
  3
  I znów paczka upadae zajmująca 600MB wymaga 60GB wolnego na dysku do aktualizacji, CDPR weźcie sobie młotek (nie koniecznie gumowy) i [email protected]#$%&JCIE się w łeb.
 • avatar
  Mario2k
  2
  Jest nadzieją że do końca roku połatają grę w 98% dodadzą nowe misje nowe lokacje do penetrowania wtedy zagram w CP jeszcze raz . Ale racze dopiero z nowym RTX 4080 żeby w 4k na max detalach można było uzyskać 60fps
 • avatar
  Sanctrum
  1
  Kolejna łatka, która nie jest łatką tylko zwykłym zbiorem tweaków. Tym razem tweakiem do poprzednich tweaków. A gdzie są brakujące mechaniki w grze?
 • avatar
  cocolino
  0
  Jest gorzej niż przy 1.20.
 • avatar
  z3us_pl
  -1
  Ale "namieszali"... :D
 • avatar
  Altru
  -1
  Jak zwykle komentarze w Polsce, za wolno wydaja poprawki źle, za szybko też źle, mała ilość poprawek źle, duża ilość poprawek źle, hot fix z 2-3 krytycznymi poprawkami źle, hot fix z wielkoma krytycznymi poprawkami też źle, litości, niektórym malkontentom nigdy się nie dogodzi :D

  PS: dla tych, co im już piana z ust zaczyna lecieć, tak wiem, że gra wyszła w złym stanie w szczególności na konsolach i wymaga jeszcze wielu poprawek, więc oszczędźcie sobie pisania o tym, bo ja nie mam problemów z konstruktywną krytyką.
 • avatar
  Marucins
  -2
  Do czego to doszło że uruchamiasz STEAM a na tapecie masz PATCH do tego G.!?
  Żeby wydać takie barachło a później atać tygodniami i jeszcze bezczelnie wykupywać u STEAM popupa z kolejnym patchem!
  CHORE! Było trzeba darmozjady pomyśleć przed wydaniem tego gniota!
  https://youtu.be/omyoJ7onNrg?t=105
 • avatar
  podkrecony
  -3
  i pyk, kolejne GB (tym razem 24) do sciagniecia przez LTE z limitami (nie kazdy ma swiatlowod) - brawo CDP, serio te modyfikacje wymagaja przewalenia takiej ilosci danych przez internet?
 • avatar
  Gnom_Z_Piany
  0
  a mówiłem nie kupować preorderów. to samo było z lara croft, kiedy się okazało że po premierze cena gry spadła poniżej preorderowej :)

  ja jeszcze nie kupiłem, ale bardzo mnie ta gra ciekawi.