Gry

Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będziemy zachwycać się Cyberpunk 2077

przeczytasz w 2 min.

W wywiadzie udzielonemu agencji Reuters, Adam Kiciński zapewnił, iż Cyberpunk 2077 będzie dalej rozwijany. Cały czas wiązane są z nim duże nadzieje na kolejne lata.

CD Projekt chce sprzedawać Cyberpunk 2077 przez lata

Chyba trudno byłoby znaleźć graczy, którzy nie słyszeli o Cyberpunk 2077 i wielu problemach po premierzy gry. Spłynęła na nią (na twórców oczywiście również) spora fala krytyki. Cały czas wydawane są poprawki, ostatnio pojawił się większy patch 1.2, którego zdążyliśmy już przetestować.

Zanosi się na to, że taki stan rzeczy potrwa jeszcze przez pewien czas. Później Cyberpunk 2077 zostanie rozbudowany, przynajmniej o dodatki, bo z wydania pełnoprawnego trybu multiplayer zrezygnowano. Adam Kiciński zapewnił, że koniec końców będziemy mówić tutaj o dopracowanej grze cieszącej i twórców i graczy, która będzie sprzedawała się przez lata.

„Nie widzę opcji, aby odłożyć Cyberpunk 2077 na półkę. Jesteśmy przekonani, że możemy doprowadzić grę do takiego stanu, że będziemy z niej dumni i dzięki temu będziemy z powodzeniem sprzedawać ją przez wiele lat.”

Kiedy Cyberpunk 2077 wróci do PlayStation Store?

Ponownie pojawiły się również dwa inne interesujące wątki. Chodzi o niedawny atak hakerów, a także o brak Cyberpunk 2077 w PlayStation Store. To pokłosie decyzji, jaką Sony podjęło jeszcze w grudniu. Adam Kiciński zapewnił, że mimo tego utrzymano „przyjazne stosunki” z Sony. Kiedy można spodziewać się powrotu gry do omawianego sklepu?

Tego wciąż nie wiadomo. Nieco więcej zdradziła jednak Karolina Gnaś, dyrektor relacji inwestorskich CD Projekt, w rozmowie ze StockWatch. Wedle jej słów, wszystko zmierza w dobrym kierunku, oczywiście decyzja należy tu do Sony, a będzie pozytywna dla polskiej spółki w przypadku spełnienia przez grę wymaganych warunków technicznych.

„Jesteśmy w stałym kontakcie z Sony. Nasze relacje są przyjazne i zawsze takie były. Decyzja o przywróceniu Cyberpunka 2077 do PlayStation Store jest wyłącznie decyzją Sony i nie wiemy, kiedy ją podejmie. Część kryteriów, które musimy spełnić to konkretne warunki techniczne, a inne są bardziej miękkie, natomiast Patch 1.2 w zakresie tych konkretnych warunków to krok w dobrym kierunku.”

Liczycie na to, że Cyberpunk 2077 znacząco zmieni się na lepsze? A może należycie do tych, którym gra już teraz się podoba i też spędziliście w jej świecie ponad 100 godzin?

Źródło: reuters, StockWatch

Warto zobaczyć również:

Komentarze

18
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Kenjiro
  10
  Żebym za każde zdanie, że gra będzie wspierana, a po roku czy dwóch wsparcie się kończyło, dostawał kilka zł, to miałbym darmowe piwo co miesiąc ;-).

  Przecież w Cyberpunku trzeba dodać jakieś 20-30% gry, aby była na miarę obietnic, począwszy od AI, a skończywszy na pustych lub niedostępnych budynkach, a miasto przecież miało być mocno dostępne wertykalnie.
  • avatar
   Ciekawski_
   3
   Za rok spróbuję zagrać. Na pewno nie wcześniej. Gra ma potencjał i szkoda by się było zrazić przez nieakceptowalne błędy.
   • avatar
    bullseye
    2
    Mi sie gralo przyjemnie, do czasu az nie zaczely mi drzewa przez budynki przeswitywac (ogolnie wszystkie krzaki ktore byly za danym budynkiem mialem na pierwszym planie.....
    Oddalem bo jeszcze moglem :D
    • avatar
     Dawid0ss
     1
     Na PC naprawdę nie ma z grą żadnych problemów. Nie wiem, skąd te negatywne opinie.
     • avatar
      DeltaWorld
      1
      Ja w świecie CP spędziłem ponad 120h (może i nawet 150, musiałbym sprawdzić) i jeszcze spędzę niejedną zarówno przy przyszłych DLC jak i ogrywając grę ponownie :D tym razem z RT :)
      W sumie to raz na tydzień/dwa włączam sobie CP i próbuję coś ciekawego jeszcze znaleźć :)
      • avatar
       Cinas
       1
       Grałem w ta grę może z 10h, ale wrócę, trochę brak czasu. Mnie się podoba i nie mailem jeszcze żadnego problemu (wypowiadam się tylko na temat PC) Nie rozumiem czemu niektórzy ludzie muszą krakać jak większość nie mając własnego zdania a co gorsze nawet nie kupując gry są największymi ekspertami.
       • avatar
        rafael
        -8
        Pominąwszy kwestię, że na gry komputerowe szkoda mi czasu, który można dużo bardziej pożytecznie spędzić, to widok tej młodej kobiety, tak okropnie oszpeconej tatuażami, fryzurą, ubiorem natychmiast mnie zniechęca do zainteresowania tą grą. Odnoszę wrażenie, że gry komputerowe mają podobny skutek dla użytkowników jak inne środki uzależniające, ale dla twórców tych sztucznych rzeczywistości ich praca pewnie jest bardzo pasjonująca.
        • avatar
         MaNiAc
         -9
         Poprawka 1.2 to śmiech na sali nie dość że wymaga około 200GB miejsca żeby się zainstalować to jeszcze nie naprawili błędów które są po prostu żenujące (ostatnio co minie rozbawiło np. misja pogrzeb Skorpiona, Mitch zasuwał jak duch za samochodem ze 1km LOL) kończę po raz 2 grę i sprzedaje ten produkt Beta.
         • avatar
          cochinek
          0
          Jedyny plus tej gry to że zmieniłem kartę graficzną w grudniu pod CP2077 niby. Jakbym w grudniu nie kupił grafiki to teraz bym płakał.
          • avatar
           Konto usunięte
           0
           no nie, @Mateusz, @Paweł, @Wojciech , bardzo często kończycie art. jakimś bezsensownym retorycznym pytaniem.
           • avatar
            Konto usunięte
            0
            mam nadzieję że przez kilka lat będą aktualizować podstawkę, i wydawać duże warte zakupu DLC tak jak to było w W3. oczywiście plus fixowanie i dostosowanie do kolejnych wersji windows10, bo ten windows to jest dramat.
            • avatar
             arekx
             0
             Grałem, przeszedłem, platyna. Ta gra nie ma tego czegoś co zachęcało by do wracania do gry i kolejnego razu jej przechodzenia... Wiesiek 3 takie coś ma.