Mobile

Dodatkowa przestrzeń w Google Drive dla smartfonów HTC

przeczytasz w 1 min.

Dla właścicieli HTC One przygotowano 25 GB, a dla użytkowników One Max aż 50 GB dodatkowej przestrzeni w Google Drive.

HTC One Google Drive

Użytkownicy smartfonów dość często borykają się z małą ilością pamięci wewnętrznej. Z pomocą przychodzą wprawdzie czytniki kart pamięci, ale nie wszyscy producenci o nich pamiętają, a poza tym nawet jeśli tak, dla niektórych okazuje się to wciąż za mało. Wtedy sytuację ratują wirtualne dyski.

W ostatnim czasie ich popularność szybko wzrasta i wiele smartfonów domyślnie już oferuje użytkownikom kilka/kilkanaście GB przestrzeni. Nie inaczej jest w przypadku dwóch najważniejszych obecnie modeli HTC - One oraz One Max. Osoby korzystające z tych właśnie urządzeń mogą zapełniać 15 GB w Google Drive i jeśli było to mało wystarczające, to teraz będzie może cieszyć się znacznie większą ilością miejsca.

Dla właścicieli HTC One przygotowano 25 GB, a dla użytkowników One Max aż 50 GB dodatkowej przestrzeni w Google Drive. Warunkiem otrzymania dostępu do nich jest zainstalowanie Androida w wersji 4.3 i nie pomijanie przy tym nakładki HTC Sense 5.5.

Z oferty skorzystać trzeba przed 1 stycznia 2016 roku. Więcej informacji znaleźć można na specjalnie przygotowanej stronie.

Źródło: androidcentral

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  moorell
  4
  Taka usługa jest OK, ale tylko jeśli czytnik kart jest dalej obecny w telefonie. Jako zamiennik jest to w mojej opinii kompletne no-go.
  • avatar
   silvver
   2
   może dopiszcie w tytule, że chodzi o HTC One. Bo tytuł jest mylący i sugeruje, że dla każdego HTC jest dodatkowa przestrzeń
   • avatar
    Konto usunięte
    -3
    Koniecznie musi być dopisek HTC One oraz, że musi być z HTC Sense.
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Alez chetnie juz bym pobral 4.3 na One, gdyby nie "Brak dostepnych aktualizacji do Twojego telefonu"...