Smartfony

Kupując Huawei P20 Pro lub Huawei P20 Lite można zgarnąć tablet za 1 zł

przeczytasz w 1 min.

Zastanawialiście się nad sięgnięciem po Huawei P20 Pro lub Huawei P20 Lite? Jeśli coś Was powstrzymywało, producent przygotował dodatkową zachętę.

Sezon „back to school” można uznać za otwarty. Rodzice powoli będą rozglądać się za wyprawkami, a te coraz częściej obejmują także gadżety elektroniczne. Tutaj ciekawą ofertę przygotował Huawei.

Kupując smartfona Huawei P20 Pro lub Huawei P20 Lite można odebrać tablet za symboliczną złotówkę. Jaki? W obydwu przypadkach mowa o przedstawicielach całkiem dobrze znanej już serii MediaPad T3. Decydujący się na Huawei P20 Pro otrzymają Huawei MediaPad T3 10 WiFi, a sięgający po Huawei P20 Lite nieco mniejszego Huawei MediaPad T3 7 Wi-Fi.

Oferta ważna jest od dziś do końca miesiąca lub do wyczerpania zapasów. A jeśli już przywołaliśmy młodszym użytkowników warto dodać, że wspomniane tablety oferują „kącik dziecięcy”, dzięki któremu rodzice mają możliwość skorzystania z kontroli rodzicielskiej i blokowania dostępu do niepożądanych treści czy aplikacji.

Huawei P20 Pro lub Huawei P20 lite tablet za 1 zł

Z tego co zauważyliśmy, promocja pojawiła się największych sklepach z elektroniką. Linki znajdziecie w poniższych kontrolkach.

Jeśli natomiast chcecie poznać bliżej biorące udział w akcji smartfony, zapraszamy do naszych recenzji.

Źródło: Huawei

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  pablo11
  -2
  Ten tablet to chyba się za dobrze nie sprzedaje, szkoda marnować miejsce w magazynie, to dodają do telefonów. W sumie to na moję P20 jest zbyt drogi. Może to i flagowiec, ale płacić 3500zł za chińczyka ? Osobiście lubię Huaweia, ale kupiłbym prędzej P9 lub Y7.
  • avatar
   slawomir273
   0
   A co z tymi co już kupili ?