Oprogramowanie

iPhone rozbierze Twoich znajomych

przeczytasz w 1 min.

Apple niedawno pochwaliło się, że w sklepie AppStore sprzedanych zostało już 3 miliardy aplikacji. Wśród nich można znaleźć wiele takich, co do który można mieć wiele wątpliwości.

Najlepszym przykładem może być aplikacja Nude IT kierowana do właścicieli iPhone’ów. Umożliwia ona – jak podaje producent – oglądanie przyjaciół nago. Jeśli wydaje Wam się, że na rynku pojawiła się jakaś rewolucyjna technologia, to śpieszymy donieść, że Wasi koledzy i koleżanki nie muszą obawiać się o swoją prywatność – Wy również.

Aplikacja to dzieło firmy Presselite, która przyznaje, że inspiracją do powstania aplikacji był krążący w sieci filmik:

Nie da się jednak ukryć, że to co przygotowali programiści z Presselite wyraźnie odbiega od ‘filmowego’ konceptu. Zresztą, może to nawet lepiej, tylko czy 79 centów za aplikację Nude IT, to nie przesada? Efekt działania dostępnego w AppStore Nude IT może rozczarować. ;)

Na całe szczęście, użytkownicy iPhone mogą znaleźć wiele ciekawszych programów, o których spokojnie można mówić, że to mała rewolucja. Mamy tu na myśli oprogramowanie takie jak Nearest Tube, Pocket Universe, czy wiele innych.

Źródło: Cnet.com, g4tv.com

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  michal2klb
  0
  od 17 do 22 sec widać ze to było wcześniej kręcone ;)
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   hahaha :D Dobree :D Podoba mi się to :)