Ciekawostki

iPod Touch (?) z naprawdę dużym ekranem

przeczytasz w 1 min.

Wygląda na to, że Apple ciągle szuka nowych pomysłów na rozszerzanie funkcjonalności iPodów. Tym razem iPod Touch może doczekać się bardzo poważnych zmian. Według dobrze poinformowanych źródeł, Apple zastanawia się nad wprowadzeniem do swojej oferty urządzenia z dotykowym, być może 7-9 calowym ekranem dotykowym. Tym samym koncepcja iPoda bardziej zbliży się do rozwiązań typu tablet. Wiadomo, że firma z Cupertino myśli od bardzo dawna o takim produkcie.

Takie zmiany miałyby zaowocować daleko idącym rozszerzeniem funkcjonalności iPod Touch. Póki co ani Apple, ani wschodnioazjatyccy producenci związani z firmą, nie podali jakichkolwiek szczegółów co do nowej odsłony iPod. Premiery urządzenia można spodziewać się dopiero na jesień 2009 roku. Do tego czasu wiele może się jeszcze zmienić.

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Tak spory ekranik jak na urządzenie przenośne to jakaś nowość i ciekawy pomysł jednak przestanie ono być wtedy urządzeniem kieszonkowym.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Osobiście zawsze mi się podobały takie gadżety niewielkie gabaryty i moc normalnego notebooka razem z dobrej jakości wyświetlaczem jak dla mnie super sprawa
   • avatar
    19arek93
    0
    i 30 sekund pracy na baterii :)
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Jesli mialby te same funkcje co touch to kupuje w ciemno.