Filmy / seriale / VOD

James Bond przegrał z koronawirusem - duże opóźnienie premiery No Time to Die

przeczytasz w 1 min.

Który z przeciwników z sagi o przygodach Agenta 007 był Waszym zdaniem najniebezpieczniejszy? Okazuje się, że żaden nie pokrzyżował jego planów tak mocno, jak koronawirus.

Premiera No Time to Die opóźniona o kilka miesięcy

Pomieszanie fikcji z rzeczywistością może nie wydawać się najbardziej trafne, ale w tym przypadku dość dobrze pokazuje, jak dużych echem odpija się sytuacja z koronawirusem. Do tej pory mieliśmy już nieprzyjemność poinformować o odwołaniu MWC 2020, IEM 2020 bez udziału publiczności czy o odwołaniu GDC 2020. Przed momentem ujawniono, iż opóźniona została premiera jednej z najważniejszych premier kinowych tego roku, bo za takową bezsprzecznie uchodzi No Time to Die.

O zmianie planów poinformowano za pośrednictwem mediów społecznościowych. Opóźnienie premiery No Time to Die ma być konsekwencją wspólnej decyzji MGM, Universal oraz producentów filmu. Podjęto ją w wyniki ogólnoświatowych obaw związanych z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. W Chinach i Korei Południowej już teraz ograniczany jest dostęp do kin.

No Time to Die, kiedy w kinach?

Zmiana planów jest bardzo zauważalna, ale w obecnej sytuacji trudno było spodziewać się czegoś innego, przełożenie premiery o kilka tygodni niczego by nie zmieniło. Premiera No Time to Die ma odbyć się 12 listopada w Wielkiej Brytanii i 25 listopada na innych rynkach. A przypomnijmy, że planowano ją na początek kwietnia.

Pozostaje mieć nadzieję, że do tego czasu koronawirus przynajmniej trochę odpuści. Co na taki obrót spraw powiedzą fani Jamesa Bonda? Zdania będą zapewne podzielone.

Źródło: @007

Warto zobaczyć również:

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  krz2of
  4
  25 listopad, do tego czasu to będziemy mieć już nowego wirusa i znowu będą przekładać.
  • avatar
   Marucins
   4
   Kasa, kasa i raz jeszcze kasa a nie obawa o czyjeś zdrowie.
   • avatar
    DarMor
    2
    Odwołajmy wszystko! Po co w ogóle żyć jak można się zarazić byle wirusem? To media dostały cynk o tym wirusie w Chinach... Że jest on mega niebezpieczny, że dziesiątkuje ludzi.... I to media napompowały ten balonik strachu. Masakra...