• benchmark.pl
 • E3
 • Lubisz dinozaury? Wkrótce zagrasz w Jurassic World Evolution 2
Gry

Lubisz dinozaury? Wkrótce zagrasz w Jurassic World Evolution 2

przeczytasz w 1 min.

Jurassic World Evolution 2 to jedna z pierwszych dużych zapowiedzi z Summer Game Fest 2021. Co więcej, premiery tego tytułu doczekamy się już za kilka miesięcy!

Zapowiedź Jurassic World Evolution 2. Co nowego?

W Jurassic World Evolution 2 czekać będzie na nas jeszcze więcej dinozaurów (75!), jeszcze bardziej żywy świat oraz zupełnie nowa kampania fabularna. Ta ostatnia osadzona będzie w filmowym uniwersum i pełna bohaterów znanych z dużych i małych ekranów (którym głosów użyczyli „oryginalni” aktorzy). Poznamy wydarzenia zaraz po finale Upadłego Królestwa. 

Łącznie do naszej dyspozycji będą 4 tryby rozgrywki, a jedną z największych nowinek będzie jeden z nich. Chaos Theory przeniesie nas do najbardziej charakterystycznych momentów znanych z filmowej serii Parku Jurajskiego i pozwoli nam zmienić bieg wydarzeń. Najwięcej czasu spędzimy jednak pewnie w trybie sandboksowym, pozwalającym stworzyć własny, perfekcyjny park. 

Zobacz najnowszy zwiastun Jurassic World Evolution 2: 

Pierwsza część zebrała mieszane recenzje. Jedni bez oporu przyznawali jej noty na poziomie 8,5/10, chwaląc rozbudowane opcje symulacji, świetnie wyglądające dinozaury i pomysłowość twórców. Inni byli bardziej krytyczni – swoje piątki i szóstki w dziesięciostopniowej skali tłumaczyli niewykorzystaniem potencjału i brakiem czegoś, co faktycznie przykuwałoby do ekranu na dłużej. 

Kiedy premiera Jurassic World Evolution 2?

Czy dwójce uda się naprawić to, co ostatnio nie wyszło? Mamy taką nadzieję, a przekonamy się o tym już niedługo. Premiera Jurassic World Evolution 2 odbędzie się jeszcze w tym roku. Dokładnej daty jednak nie poznaliśmy. Znamy za to listę platform docelowych i ta wygląda przyzwoicie: to pecety oraz konsole PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4 i Xbox One. Być może tak jak „jedynka”, gra z pewną obsuwą trafi też na Nintendo Switch, ale twórcy jak na razie nic o tym nie mówią.

Źródło: Summer Game Fest, Frontier Developments

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Monstrum
  2
  Bardziej bym się ucieszył jakby Capcom zapowiedział remake Dino Crisis z psx, ale to już chyba zapomniana marka, przynajmniej przez Capcom.
  • avatar
   xbk123
   0
   A ja bym najchętniej zobaczył Trespasser 2. Jestem wielkim fanem tej niedoskonałej ale fenomenalnej gry.