Gry

Kholat zmierza na Xbox One

przeczytasz w 1 min.

Produkcja studia IMGN.PRO już w czerwcu zawita na kolejną platformę.

Zapewne spora część z Was słyszała o grze Kholat. Produkcja studia IMGN.PRO została przyjęta bardzo ciepło, a wkrótce liczba sprzedanych egzemplarzy powinna jeszcze wzrosnąć.

Nawiązująca do prawdziwych wydarzeń znanych jako Tragedia na Przełęczy Diatłowa, ta produkcja z gatunku survival horror znalazła już ponad pół miliona nabywców. Mowa o sprzedaży wersji na PC i PlayStation 4, bo tylko są obecnie dostępne. Wkrótce się to jednak zmieni.

Na 9 czerwca zaplanowano premierę na Xbox One, tydzień wcześniej wystartuje przedsprzedaż. Co ciekawe, dzieląc się tymi informacjami twórcy zasugerowali, iż w przyszłości pojawić może się kontynuacja lub przynajmniej sporych rozmiarów dodatek.

„Nigdy nie przypuszczaliśmy, że Kholat stanie się aż tak popularny. Niesamowite reakcje graczy na całym świecie sprawiły, że dzisiaj możemy z dumą ogłosić premierę gry na konsoli Xbox One. Jednocześnie jesteśmy świadomi jak wiele pytań mają fani gry, jak wiele teorii i przypuszczeń odnośnie przedstawionych przez nas wydarzeń się pojawia. Na razie mogę tylko zdradzić, że to jak bardzo rozwinęła się społeczność gry sprawia, iż odpowiedzi na te pytania mogą się w przyszłości pojawić.”


Źródło: IMGN.PRO

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Pogromca blacharni Pro
  -5
  Bardzo klimatyczna.

  Zapewne na XO bedzie wygladala o wiele gorzej. Jak to bylo w przypadku wielu innych gier. Przepraszam za ta stronniczosc, ale fakty nie pozwalaja mi oklamywac samego siebie.

  Na PC zapewne wyglada o wiele lepiej. Nie probowalem tego tytulu na PC.

  Witaj!

  Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
  Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

  Połącz konto już teraz.

  Zaloguj przez 1Login