Gry

Killing Floor 2 jest już bogatsze o Tropical Bash

przeczytasz w 1 min.

Tripwire Interactive wprowadza do gry kolejne elementy, dzięki którym gracze bawić mają się jeszcze lepiej.

Jeśli lubicie strzelaniny, w których nie ma nawet chwili na nudę to istnieje spore prawdopodobieństwo, że skusiliście się na Killing Floor 2. Jeśli tak to zainteresuje Was zapewne najnowsza aktualizacja tego tytułu.

Twórcy udostępnili łatkę Tropical Bash, która jako pierwsza wprowadza do rozgrywki nowe elementy. Co najważniejsze, są one na tyle znaczące, że w niejednym przypadku podobny pakiet byłby określany dodatkiem.

Czego dokładnie można się spodziewać? Przede wszystkim nowej mapy - Zed Landing. To tropikalna wyspa, na której umiejscowiony jest czynny wulkan, ale prócz niego uważać trzeba będzie również na nieznany wcześniej typ przeciwnika - Gorefienda. To podobno bardzo niebezpieczny rywal, którego każdy rozpozna od razu, przede wszystkim z uwagi na wykorzystywane przez niego ogromne ostrza.

Killing Floor 2 Tropical Bash nowa mapa

Aby w starciach nie być bez szans, pojawia się też nowa broń - Bone Crusher. To właściwie zestaw, ponieważ obejmuje buzdygana oraz tarczę do osłaniania się.

Są to naturalnie najistotniejsze elementy. Poza tym twórcy zmienili nieco zasady dotyczące arsenału, od teraz można będzie nieco mniejszym wysiłkiem zdobywać bonusy. Dodatkowo padły zapewnienia, że wyeliminowano błędy, które zgłaszali gracze.

Aktualizacja trafiła na wszystkie platformy docelowe gry, a mianowicie PC oraz konsole PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro.

Źródło: tripwireinteractive

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dudi4Fr
  0
  Czyli 2 skończy jak 1 z milionem DLC i do tego dodali teraz płatne skrzynki jak w jakimś F2P....
  • avatar
   Konto usunięte
   -16
   Ta gra wygląda tak jakby robili ją gimnazjaliści.