Gry

Sprawdź, czy King’s Bounty II jest dla ciebie

przeczytasz w 1 min.

Zobacz nowy zwiastun King’s Bounty II – po sześciu minutach będziesz mieć pewność, czy jest to tytuł dla ciebie. Bo co do tego, że jest to jedna z najlepiej zapowiadających się gier w tym roku, nikt nie ma już chyba wątpliwości.

Do premiery King’s Bounty II pozostał już niepełna miesiąc. W 1C Entertainment uznano, że to najwyższy czas, by dokładnie opowiedzieć nam, na czym w ogóle polega rozgrywka w tym tytule. Zobacz więc ten 6-minutowy materiał wideo i wyrób sobie konkretną opinię na temat tego, czy warto, czy też nie warto dać szansy jednej z najbardziej wyczekiwanych kontynuacji w świecie gier. 

Obejrzyj najnowszy zwiastun King’s Bounty II z omówieniem rozgrywki: 

Pełna intryg fabuła, która ewoluuje zgodnie z efektami podejmowanych przez nas decyzji, tajemniczy świat pełen niebezpieczeństw, wymagająca sprytu i zmysłu taktycznego walka w turach, a także stosunkowo wysoki poziom trudności to charakterystyczne cechy tego tytułu. 

Zabawę rozpoczynamy od wyboru bohatera (lub bohaterki) z określonymi cechami i umiejętnościami. Następnie utworzymy swoją małą armię, o którą będziemy musieli dobrze dbać. Na polu bitwy kluczowe będzie odpowiednie wykorzystanie zdolności naszych jednostek – każde zwycięstwo zaś napędzi nasz rozwój. Walka jest filarem rozgrywki, ale oczywiście eksploracja i wykonywanie innych zadań również odegra ważną rolę. 

Premiera King’s Bounty 2 już w przyszłym miesiącu

W King’s Bounty II zagramy na pecetach oraz konsolach Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch. Premiera 24 sierpnia, a już teraz – jeśli chcesz – możesz złożyć zamówienie przedpremierowe. Wydawca dorzuca do tego ostatniego kilka cyfrowych bonusów. 

Źródło: 1C Entertainment, IGN

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Kenjiro
  1
  Czy w tej odsłonie główna mechanika rozgrywki pozostanie taka sama, czyli podział na "misje", które zaczynamy od zera, jak w serii HoMM? Niestety, to był ten element, który zbytnio przypominał HoMM i nie dawał się nacieszyć zbieraną armią. W serii HoMM tak to nie przeszkadzało, ale w King's Bounty już owszem.
  • avatar
   DariosSocjal
   -1
   21 sierpnia oegaznizuje paradę i dzień dumy biednych i ubogich! Wszyscy spotykamy się pod dworcem głównym w Warszawie o godz 12 w południe nie w nocy!
   • avatar
    Trim23
    0
    Wersja na PS5 będzie?
    • avatar
     deseczka
     0
     Wygląda przyjemnie, może się skuszę.