Oprogramowanie

Komputery z Windows 7 już niebawem

Grzegorz Kubera | Redaktor serwisu benchmark.pl
Autor: Grzegorz Kubera
6 komentarzy Dyskutuj z nami

Mniejsi producenci będą mogli sprzedawać komputery z preinstalowanym Windows 7 przed oficjalną premierą systemu, która przypada na 22 października.

Organizacje OEM - sprzedające pod własną marką produkty opracowane przez inne firmy - otrzymają kopie systemów Windows 7 dokładnie 12 października, a Microsoft nie będzie im zabraniał instalowania i sprzedaży.

- Możemy kupić wersje OEM systemów Windows 7 i otrzymać je 12 października, by następnie 13 października wprowadzić do sprzedaży komputery z tym OS-em - wyjawił detalista z Waszyngtonu zagranicznemu serwisowi TechWorld. Poinformował ponadto, że dysponuje potwierdzeniem z Microsoftu, iż koncern z Redmond pozwala na sprzedaż komputerów z "siódemką" przed jej oficjalną premierą.

Jeśli to prawda, najwięksi partnerzy Microsoftu, którzy wstrzymują się ze sprzedażą nowych komputerów stacjonarnych i notebooków z Windows 7, mogą czuć się nieco zawiedzeni. Przyznam, że w redakcji mogliśmy się już zapoznać z notebookami Sony VAIO, które pracowały z finalną wersją Windows 7.

Źródło: Inf. własna. PC Pro.co.uk

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  "Przyznam, że w redakcji mogliśmy się już zapoznać z notebookami Sony VAIO, które pracowały z finalną wersją Windows 7."

  - Nie bardzo rozumiem co to zdanie wnosi do całej informacji? Jak się zapoznaliście to albo napiszcie więcej (co to za model Sony Vaio, jakie wrażenia z użytkowania Windows 7 na notebooku?), albo sobie darujcie takie teksty, bo one są zasadniczo... zbędne.
 • avatar
  Konto usunięte
  jakie tandetne logo LOL
 • avatar
  force
  a to ciekawe ze w sieci jeszcze nie ma finalnej wersji
 • avatar
  tjindy
  Jest, jest.. sam na niej siedzę :) Zdążyłem już przez pierwszy tydzień podnosić system po padzie partycji. Toolsy dołączone do płytki z W7 są cool :)
 • avatar
  Konto usunięte
  no to trzeba podciągnąc, żeby tylko jakąs dobra wersje znaleźć :)