Gry

Konferencja EA na E3 - co o niej myślimy?

przeczytasz w 1 min.

Świetne Anthem czy Unravel Two, solidne Battlefield V czy FIFA 19 i… to wszystko? Na konferencji EA podczas targów E3 2018 działo się wiele, a równocześnie niewiele. Oto jak to widowisko ocenia Maciej, szef benchmarkowej strefy Gry.

Choć oficjalnie nie jest częścią targów E3 2018, ze względu na czas i miejsce konferencja EA Play może być za taką uznana. Nie ominęliśmy jej więc – obejrzeliśmy dokładnie i wydaliśmy jednogłośny werdykt. Czy wydawcy udało się nas zaciekawić?

Zacząć należy od tego, że konferencja EA była bardzo nierówna. Z jednej strony mieliśmy prezentację (połączoną z natychmiastową premierą) uroczej gry Unravel Two czy ogłoszenie daty premiery świetnie zapowiadającego się Anthem, z drugiej zaś – niezbyt widowiskowe zapowiedzi tytułów i niemal całkowity brak nowych produkcji, na których można by zawiesić oko.

Firma EA pokazała wprawdzie swoje wszystkie gry, na które czekamy, ale mimo to można było odczuć pewien niedosyt. Jakoś trzeba jednak to wszystko ocenić i to też postaraliśmy się zrobić w naszym podsumowaniu. Jesteście ciekawi, co myślimy o tym pokazie? Zatem zobaczcie i posłuchajcie:

Źródło: inf. własna

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  xxx.514
  1
  "Aby dostać więcej interesujących materiałów zapowiadających nowe produkcje wpłać 19.99$ / unit"
  Zasadniczym pytaniem jest, jak w nadchodzących tytułach EA będzie szydziło z graczy.
  • avatar
   Finear
   0
   jedyne co mnie zaciekawiło to mobile C&Q
   z ocena BF5 poczekam do premiery bo owszem jest wiele pozytwnych zmian ale bf1 mi sie mocno nie podobał
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Ja czekam na Anthem i może na SW od RE.