Laptopy

Kosmiczna wydajność małego notebooka

Wojtek | Redaktor serwisu benchmark.pl
Autor: Wojtek
11 komentarzy Dyskutuj z nami

Firma Alienware postanowiła "przenieść" wydajność stacjonarnego PC do małego laptopa o rozmiarach netbooka. Czy jej się udało?

Alienware ogłosił że skończył etap projektowania i przystępuje do produkcji odświeżonej wersji swojego notebooka M11x. Może on być wyposażony w różne procesory - począwszy od Core i3-330UM, przez Core i5-520UM, na Core i7-640UM kończąc! Do tego należy dodać technologię Nvidia Optimus, zapewniającą połączenie wydajności z wydłużonym czasem pracy na akumulatorach.

Alienware M11x ma kartę graficzną Geforce GT 335M GPU wraz z 1GB pamięci GDDR3, a obraz jest wyświetlany 11,6-calowym ekranie obsługującym HD w wersji 720p  (1366x768). Do tego należy dodać do 8 GB pamięci RAM oraz 500 GB dysk HDD. Całość pracuje pod kontrolą Windows 7. 


Ceny wersji podstawowej z procesorem Core i5  zaczynają się od 849 funtów, zaś z procesorem Core i7 od 1029 funtów. Nie znamy dokładnej daty rozpoczęcia sprzedaży, jednak producent zapowiada, że nastąpi to w najbliższym czasie.
 

Źródło: fudzilla.com

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dudi4Fr
  0
  Troche to dla mnie bezsensowne to tak mocnego lapka dawac tylko martyce "11,6-calowym ekranie obsługującym HD w wersji 720p (1366x768)" recka jeszcze przejdzie ale mogli chociasz jakies 14 cali dac albo ciut wiecej nawet a tak do kompletu beda musieli dawac szklo powiekszajace...
 • avatar
  deel77
  0
  Mnie ciekawi tylko cena tego cacka w naszym kraju.
 • avatar
  cyferluu
  0
  ale znajdziesz samsunge do 3000zł z i5 i GF330M :)
 • avatar
  Warmonger
  0
  Najlepszym sposobem na rozładowanie baterii jest zwarcie jej końców.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  jak zawsze Alienware serwuje same wypasy niestety w Polsce z nabywcami ciężko bo cena bardzo wygórowana nawet jak na jakość....
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Małe ,a jakie zajebiaszczo wydajne :p Niektóre blaszaki dostają od niego w pupcie :D